تظاهرات سراسری کشاورزان آلمانی در اعتراض به سیاست های دولت

به گزارش مجله تور مالزی، هزاران کشاورز آلمان همراه با تراکتورهای خود به خیابان ها آمدند تا علیه سیاست های زیست محیطی جدید دولت آلمان اعتراض نمایند.

تظاهرات سراسری کشاورزان آلمانی در اعتراض به سیاست های دولت

با تور آلمان تابستان 99 از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل مجله تور مالزی به نقل از روزنامه پاسایر نویه پرسه، هزاران کشاور آلمانی در شروع هفته بین المللی سبز با تراکتورهای خود به خیابان های شهرهای بزرگ آلمان آمدند تا خشم خود را به قوانین سختگیرانه زیست محیطی دولت آلمان نشان دهند.

بزرگترین تجمعات در شهرهای نورنبرگ و برلین برگزار گردید.

معترضان پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود با ما باشید نه علیه ما. در شهرهای هانوفر و برمن آلمان هم اعتراضات مشابهی برگزار گردید.

در درسدن و اشتوتگارت هم تعداد زیادی از کشاورزان با تراکتورهای خود به خیابان ها آمدند.

صدها تراکتور جاده های نقاطی از آلمان را به تسخیر خود درآوردند تا به مسئولان بگویند که از مقررات زیست محیطی ناراضی هستند.

مایکل مولر، شهردار برلین، با اشاره به اینکه کشاورزان دیدگاه خود را مطرح می نمایند، از آنها خواست در قبال تحولات، شکیبایی و تحمل بیشتری از خود نشان دهند.

راهپیمایی کشاورزان به سمت برلین در حالی برگزار گردید که پایتخت آلمان میزبان هفته بین المللی سبز است؛ هفته ای که طی آن نمایشگاه های مختلف مواد غذایی و محصولات کشاورزی برگزار می گردد.

سابقه برپایی این جشنواره سالیانه، تقریباً به 100 سال قبل می رسد. در سال های اخیر این جشنواره اعتراض های گوناگونی به خود دیده است. علت اعتراض ها این است که مردم محلی و شهروندان نسبت به آینده صنعت کشاورزی و سیاست های زیست محیطی نگران هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 710

به "تظاهرات سراسری کشاورزان آلمانی در اعتراض به سیاست های دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تظاهرات سراسری کشاورزان آلمانی در اعتراض به سیاست های دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید