خبرنگاران استانداری خراسان رضوی توقف ورود قطار از قم به مشهد را خواهان شد

به گزارش مجله تور مالزی، مشهد خبرنگاران- شورای معاونان استانداری خراسان رضوی در جلسه امروز خود پیرامون آنالیز پیشنهادات مربوط به پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا جلوگیری از ورود روزانه سه رام قطار از قم به مشهد و همچنین لغو ویزا از مبدا کشورهای پاکستان، عراق و افغانستان را خواهان شد.

خبرنگاران استانداری خراسان رضوی توقف ورود قطار از قم به مشهد را خواهان شد

به گزارش روز شنبه استانداری خراسان رضوی ، در این جلسه که به ریاست علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی برگزار گردید مقرر شد در قالب مکاتبه ای با وزیر بهداشت به عنوان رییس ستاد ملی پیشگیری و مبارزه با کرونا در کشور درخواست گردد که از ورود روزانه سه رام قطار از مبدا قم به مشهد جلوگیری گردد.

همچنین در این جلسه مقرر شد طی مکاتبه با وزیر بهداشت ویزا مسافران از مبدا کشورهای پاکستان، عراق و افغانستان به مشهد مقدس تا اطلاع ثانوی لغو گردد.

در این جلسه همچنین به علی رسولیان معاون هماهنگی امور مالی استانداری خراسان رضوی و رییس کمیته تامین، توزیع و نظارت بر بازار ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان ماموریت داده شد که موضوع تامین اقلام بهداشتی مورد احتیاج در بازار را پیگیری کند.

همچنین محمد صادق براتی معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی هم ماموریت یافت که پیگیر موضوع غربالگری و سنجش افراد مشکوک مبتلا به بیماری کرونا در مبادی ورودی شهر مشهد اعم از فرودگاه، راه آهن و ترمینال های مسافربری باشد

در جلسه شورای معاونان استانداری خراسان رضوی همچنین مصوب شد در صورت امکان جلسات درون استانی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 799

به "خبرنگاران استانداری خراسان رضوی توقف ورود قطار از قم به مشهد را خواهان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استانداری خراسان رضوی توقف ورود قطار از قم به مشهد را خواهان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید