خبرنگاران حامیان ترامپ، گراهام را خائن خواندند

به گزارش مجله تور مالزی، تهران- خبرنگاران- سناتور جمهوریخواه لیندسی گراهام روز جمعه در فرودگاه واشنگتن توسط حامیان ترامپ محاصره شد و آنان وی را خائن به کشور خواندند.

خبرنگاران حامیان ترامپ، گراهام را خائن خواندند

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران از شبکه ان بی سی نیوز، سناتور گراهام که در مدت چهار سال دولت ترامپ یکی از حامیان جدی بود، زمانیکه قصد داشت صبح جمعه (به وقت محلی) در فرودگاه واشنگتن سفر هواپیما شود، توسط حامیان و طرفداران ترامپ محاصره شد.

حامیان ترامپ با خطاب قرار دادن سناتور گراهام وی را خائن به کشور خواندند و دوباره بر ادعای تقلب در انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا تاکید کردند.

به رغم آنکه سناتور گراهام توسط نیروهای امنیتی فرودگاه مورد حفاظت قرار داشت اما یکی از زنان حامی ترامپ به وی نزدیک شد و خطاب به گراهام گفت: شما مانند زباله هستید، هر کجا که بروید برای همیشه اینگونه خواهد بود.

سناتور گراهام یکی از جمله هم حزبی های ترامپ است که به رغم آنکه حادثه روز چهارشنبه و حمله به ساختمان کنگره را خودزنی دانست اما از طرح دموکرات ها برای کنار گذاشتن رییس جمهوری از طریق متمم 25 قانون اساسی حمایت نکرد.

متمم 25 قانون اساسی آمریکا شامل ماده ای است که به معاون رئیس جمهوری و اکثریت اعضای کابینه اجازه می دهد بیانیه کتبی مبنی بر اینکه رئیس جمهوری قادر به انجام اختیارات و وظایف دفتر خود نیست صادر کنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1384

به "خبرنگاران حامیان ترامپ، گراهام را خائن خواندند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حامیان ترامپ، گراهام را خائن خواندند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید