خبرنگاران دَردسر برانکو برای پرسپولیس؛ محکومیت یک میلیون یورویی سرخ ها

به گزارش مجله تور مالزی، تهران- خبرنگاران- کمیته معین شرایط فیفا رای خود را درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس صادر کرد و بر اساس آن، سرخ های پایتخت به پرداخت یک میلیون و 55 هزار یورو به اضافه سود سالیانه محکوم شدند.

خبرنگاران دَردسر برانکو برای پرسپولیس؛ محکومیت یک میلیون یورویی سرخ ها

کمیته مشخص شرایط فیفا امروز رای خود درباره شکایت برانکو از پرسپولیس را به باشگاه ارسال کرد.

در این رای تاکید شده است که کمیته مشخص شرایط بخشی از شکایت برانکو را پذیرفته و باشگاه پرسپولیس می بایست مبلغ یک میلیون و 55 هزار یورو به اضافه پنج درصد سود سالیانه را پرداخت کند.

باشگاه پرسپولیس 30 روز فرصت دارد تا این مبلغ را پرداخت کند و چنانچه این بدهی پرداخت نشود پرونده برای تصمیم گیری به کمیته انضباطی فیفا ارسال خواهد شد. سود پنج درصدی سالانه از روز نوزده جون2019 تا روز پرداخت بدهی محاسبه خواهد شد.

کمیته مشخص شرایط هر گونه شکایت دیگری را برای برانکو مردود دانسته و باشگاه پرسپولیس 20 هزار فرانک و برانکو هم 5 هزار فرانک سوییس بابت هزینه دادرسی به فیفا بپردازند.

باشگاه پرسپولیس 10 روز مهلت دارد که توضیحات کامل رای را درخواست کند و البته پذیرش آن منوط به پرداخت 20 هزار فرانک سوئیس بابت هزینه دادرسی در مهلتی 20 روزه است.

فیفا رای پرونده ایگور پانادیچ را هم صادر کرده اما هنوز رای پرونده شکایت زلاتکو و مارکو استیلینوویچ را صادر نکرده است.

فیفا در پرونده پانادیچ پرسپولیس را به پرداخت 76 هزار و 480 یورو بابت قرارداد به اضافه سود سالیانه محکوم کرده است و همچنین باشگاه باید 86 هزار یوروی دیگر بابت غرامت به ایشان بپردازد که به نظر می رسد بابت غرامت مابه التفاوت قرارداد الاهلی با قرارداد فصل جاری وی با پرسپولیس باشد.

برانکو در شکایت خود مبلغ یک میلیون و 720هزار یورو مطالبه کرده بود. بخشی از مبلغ درخواستی برانکو در شکایت به فیفا شامل مطالبات قرارداد فصل قبل و مالیات قراردادش در کرواسی بوده که فیفا با پرداخت کل آن موافقت نکرده است. باشگاه پرسپولیس بابت فسخ یکطرفه قرارداد فصل جاری هنوز شکایتی از برانکو و دستیارانش در فیفا طرح نکرده است.

هزینه دادرسی پرونده پانادیچ نیز 20 هزار فرانک است که پرسپولیس باید 15 هزار و پانادیچ 5 هزار فرانک به فیفا پرداخت کنند. باشگاه پرسپولیس در پرونده برانکو و پانادیچ در مهلت مقرر و پس از درخواست مشروح حکم از حق تجدید نظر خواهی و ارجاع پرونده به استیناف را دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 811

به "خبرنگاران دَردسر برانکو برای پرسپولیس؛ محکومیت یک میلیون یورویی سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دَردسر برانکو برای پرسپولیس؛ محکومیت یک میلیون یورویی سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید