خبرنگاران سه هزار و 17 خدمت عمرانی به مددجویان کمیته امداد مرکزی ارایه شد

به گزارش مجله تور مالزی، اراک - خبرنگاران - مدیر مسکن کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: سه هزار و 17 خدمت عمرانی با هدف بهبود شرایط زندگی به مددجویان زیرپوشش این نهاد حمایتی سال گذشته ارایه شد.

خبرنگاران سه هزار و 17 خدمت عمرانی به مددجویان کمیته امداد مرکزی ارایه شد

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

میرزا شیرنژاد روز سه شنبه در گفت و گو با مجله تور مالزی اضافه نمود: 173 میلیارد و 180 میلیون ریال اعتبار برای ارایه این خدمات صرف شده است.

وی، این خدمات را شامل تعمیر مسکن و لوله کشی گاز، ساخت مسکن روستایی، خرید و ساخت مسکن شهری و ساخت سرویس بهداشتی مطرح نمود.

مدیر مسکن کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: یاری به خرید 30 مسکن شهری، یاری به ساخت و تکمیل 30 مسکن روستایی، یاری به تعمیر 649 واحد مسکونی مددجویی و یاری به تأمین یک هزار مسکن مددجویان به وسیله طرح های ویژه از برنامه های بخش مسکن کمیته امداد امام خمینی (ره) در امسال است.

شیرنژاد اضافه نمود: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی در امسال در مجموع یک هزار و 709 خدمت در حوزه مسکن شامل ساخت، خرید، تعمیر مسکن شهری و روستایی مددجویان را با اعتبار بیش از 324 میلیارد ریال در برنامه کاری خود دارد.

81 هزار و 816 نفر در قالب 44 هزار و 824 خانوار از خدمات حمایتی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان مرکزی بهره مند هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 841

به "خبرنگاران سه هزار و 17 خدمت عمرانی به مددجویان کمیته امداد مرکزی ارایه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سه هزار و 17 خدمت عمرانی به مددجویان کمیته امداد مرکزی ارایه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید