خبرنگاران نخستین جلسه کارگروه بیمه هنرمندان صنایع دستی برگزارشد

به گزارش مجله تور مالزی، تهران- خبرنگاران- معاون صنایع دستی کشور از برگزاری نخستین جلسه کارگروه بیمه قالی بافان و شاغلان حوزه صنایع دستی با حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خبر داد.

خبرنگاران نخستین جلسه کارگروه بیمه هنرمندان صنایع دستی برگزارشد

بر اساس اعلام میراث آریا، پویا محمودیان، با اشاره به پیگیری های این وزارتخانه برای بیمه هنرمندان و شاغلان حوزه صنایع دستی، شرح داد: در نشست جمعی از فعالان صنایع دستی با همراهی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری که 19 خرداد امسال برگزار شد، یکی از موضوعات مهمی که در آن جلسه مورد تأکید قرار گرفت، پیگیری موضوع بیمه هنرمندان صنایع دستی بود.

او اضافه نمود: در همین رابطه مقر شد، کارگروهی به منظور پیگیری و تعیین تکلیف بیمه هنرمندان و شاغلان حوزه صنایع دستی تشکیل شود که با پیگیری های اجرا شده خوشبختانه اولین جلسه این کارگروه هفته گذشته برگزار شد.

معاون صنایع دستی کشور گفت: در اولین جلسه این کارگروه که مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، محمد امید معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری، علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر، نمایندگان سازمان برنامه وبودجه و این معاونت حضور داشتند، موضوع بیمه قالی بافان و هنرمندان و شاغلان حوزه صنایع دستی پیگیری و بررسی شد.

او ادامه داد: اولین جلسه این کارگروه با هدف تعیین تکلیف سهم شاغلان صنایع دستی کد شناسه دار و تأمین اعتبار لازم، استفاده بیشتر از ظرفیت های بیمه ای صندوق بیمه کشاورزی، روستایی و عشایری و رفع مسائل و موانع موجود تشکیل شد، جلسات آینده کارگروه نیز برای حصول نتیجه با اولویت در دست اقدام خواهد بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1054

به "خبرنگاران نخستین جلسه کارگروه بیمه هنرمندان صنایع دستی برگزارشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نخستین جلسه کارگروه بیمه هنرمندان صنایع دستی برگزارشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید