خلیل زاده: بابت باقی مانده پول استراماچونی به او چِک دادیم، امشب اتفاق قشنگی می افتد!

به گزارش مجله تور مالزی، سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به اختلاف رقم پرداختی از سوی این باشگاه و ملبغ درخواستی استراماچونی گفت که این اختلاف رقم در قالب یک فقره چک پرداخت شده است.

خلیل زاده: بابت باقی مانده پول استراماچونی به او چِک دادیم، امشب اتفاق قشنگی می افتد!

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، اسماعیل خلیل زاده در گفت وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم درباره آخرین شرایط آندره آ استراماچونی گفت: در این چند روز کار بسیار سخت و پیچیده ای داشتیم و به یاری سرکنسول ایران در ترکیه و معاون سیاسی وزارت امور خارجه و پیگیری شدید مسعود سلطانی فر وزیر ورزش که 10 دقیقه به 10 دقیقه پیگیر بودند، 108 هزار یورو پول را به سفارت ایران در ایتالیا انتقال دادیم. استراماچونی نیز حساب جدیدی باز نموده، اما گفته که مبلغ طلب او 160 هزار یورو است، به همین دلیل قرار شد چکی از سفارت ایران در ایتالیا بگیرد تا پس از آن به ایران بیاید.

وی اضافه نمود: باشگاه توانسته به وسیله ترکیه پولش را به سفارت ایران در ایتالیا انتقال دهد. سفیر ایران در ایتالیا نیز چند جلسه با استراماچونی برگزار نموده است. قرار شد که استراماچونی به سفارت ایران مراجعه نموده و پولش را بگیرد.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا استراماچونی فردا روی نیمکت استقلال می نشیند یا نه، گفت: امیدوارم این اتفاق بیفتد. تمام کوشش من و همکارانم این است که این اتفاق رخ دهد. امیر سلطانی معاون باشگاه نیز در جهت رم است تا پیگیر مسائل باشد. اگر پول به حساب استراماچونی واریز گردد، دیگر مشکل اقتصادی مطرح نخواهد بود. استراماچونی خواستار کاهش مدت قرارداد شده که آمادگی این را داریم. روز گذشته نیز توسط سلطانی به وکیل ایشان اعلام شد که حاضریم قرارداد از دو سال به یک سال کاهش یابد. این مسئله را طریق ایمیل به وکیل استراماچونی اعلام نموده و آمادگی داریم در تهران قرارداد جدیدی تنظیم کنیم.

خلیل زاده در خصوص اینکه آیا استراماچونی خواسته جدیدی دارد، توضیح داد: خواسته یا مبلغ دیگری عنوان نشده است. تمام روش هایی که فکر می کردیم، انجام دادیم. حواله قبلی باشگاه برگشت خورده بود و استراماچونی گفته که نمی خواهد از شرکت های خاص دیگر پول به حسابش واریز گردد. استراماچونی دنبال این است که از محل قانونی پول به حسابش برود. تحریم کار ما را سخت نموده و ملت ایران بداند که تحریم ورزش ما را هدف قرار داده است.

من درصد بالایی احتمال می دهم که استراماچونی برگردد و روی نیمکت استقلال بنشیند. وی با بیان این جمله ادامه داد: چیزی را که در توان داشتیم و داریم گذاشته ایم. طرفداران مطمئن باشند که به هر شکل و طریقی بود، استفاده نموده تا مشکل را حل کنیم. امیدواریم این مشکل حل شده و استراماچونی برگردد و راهنمایی تیم را برعهده بگیرد.

خلیل زاده در پاسخ به این سؤال که آیا سرپرست موقت است یا چند ماه این پست را در اختیار دارد، گفت: من سرپرست موقت هستم تا انشاء الله ببینیم خدا چه می خواهد.

سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به اینکه گفته می شد باشگاه به وسیله یک صرافی پول را به حساب استراماچونی واریز نموده است، گفت: پول از صرافی داده نشده است. سرکنسول ایران در ترکیه پول را به سفارت ایران در ایتالیا انتقال داده است. سفارت خانه ها قبول نموده اند که پول انتقال داده گردد. انشالله امشب اتفاق قشنگی می افتد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 628

به "خلیل زاده: بابت باقی مانده پول استراماچونی به او چِک دادیم، امشب اتفاق قشنگی می افتد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: بابت باقی مانده پول استراماچونی به او چِک دادیم، امشب اتفاق قشنگی می افتد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید