دستگیری 214 نفر از اراذل و اوباش در طرح اقتدار پلیس امنیت

به گزارش مجله تور مالزی، فرمانده انتظامی پایتخت از اجرای هفتمین مرحله طرح اقتدار پلیس امنیت و دستگیری 214 نفر از اراذل و اوباش اطلاع داد.

دستگیری 214 نفر از اراذل و اوباش در طرح اقتدار پلیس امنیت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از فارس، سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه اجرای هفتمین مرحله از طرح اقتدار پلیس امنیت در جمع خبرنگاران گفت: با کوشش ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت اراذل و اوباشی که اقدام به تخریب اموال عمومی و اموال مردم نموده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

رییس پلیس پایتخت توضیح داد: در هفتمین مرحله از طرح اقتدار 191 پرونده اجرا شد و با اشراف اطلاعاتی و کار عملیاتی 67 پرونده با موضوع شرارت، عربده کشی، ضرب وجرح و 76 پرونده مرتبط با مزاحمان نوامیس و همچنین 26 پرونده مربوط به نگهداری حمل و استفاده غیرمجاز اسلحه به پایان رسید.

فرمانده انتظامی پایتخت خاطرنشان کرد: 214 نفر در طرح اقتدار 7 دستگیر شدند؛ 87 نفر عاملان شرارت، نزاع و درگیری بوده و 26 نفر به دلیل حمل و نگهداری و استفاده از سلاح دستگیر شدند. 66نفر از دستگیر شدگان نیز مزاحمان نوامیس و مابقی سایر مجرمان بوده اند.

سردار رحیمی گفت: با اجرای این مرحله از طرح پلیس امنیت، 78 محله پاکسازی شده و 31 قبضه سلاح از افراد دستگیر شده کشف و ضبط شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1367

به "دستگیری 214 نفر از اراذل و اوباش در طرح اقتدار پلیس امنیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 214 نفر از اراذل و اوباش در طرح اقتدار پلیس امنیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید