نصرالله عبداللهی: به داوری اعتراض داشته باشیم اطلاعیه نمی دهیم، به دلگرمی طرفداران احتیاج داریم

به گزارش مجله تور مالزی، نصرالله عبداللهی، مدیرفنی باشگاه استقلال گفت: باشگاه اعتراض به داوری را از مسیر قانونی پیش می برد و علیه داوران اطلاعیه نمی دهد.

نصرالله عبداللهی: به داوری اعتراض داشته باشیم اطلاعیه نمی دهیم، به دلگرمی طرفداران احتیاج داریم

به گزارش مجله تور مالزی، نصرالله عبداللهی مدیرفنی باشگاه استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه درباره دیدار با سایپا گفت: استقلال در هفته های قبل شرایط و فرم خوبی داشته و به ویژه در دو دیدار با سایپا و سپاهان در ارائه فوتبال مورد نظر نیز موفق بود و همین موضوع نشان می دهد تیم در مسیر پیشرفت است و مطمئنا بهتر و بهتر هم خواهد شد.

وی اضافه کرد: در هفته گذشته استقلال از قضاوت داوران لطمه خورد و از ابتدای فصل نیز دیدیم که تیم بیش از اندازه ضرر نموده است. البته که این اشتباهات سهوی و غیرعمد است اما امیدواریم این اشتباهات به حداقل برسد. البته باشگاه استقلال مانند باشگاه های دیگر علیه داوران اطلاعیه نمی دهند و هر زمان نیز اعتراضی داشته باشیم، در کمال آرامش و به دور از جنجال و به صورت قانونی اعتراض خود را به مسئولان ذی ربط اعلام می کنیم.

پیشکسوت استقلال در بخش پایانی صحبت های خود، بیان کرد: استقلال به حمایت و دلگرمی از سوی طرفداران احتیاج دارد. دیدار با سایپا سخت، تاکتیکی و فرسایشی است و امیدوارم طرفداران در تک تک لحظات مسابقه مانند دیدار در لیگ برتر از تیم حمایت نمایند تا بتوانیم با موفقیت از این مرحله سخت عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 85

به "نصرالله عبداللهی: به داوری اعتراض داشته باشیم اطلاعیه نمی دهیم، به دلگرمی طرفداران احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصرالله عبداللهی: به داوری اعتراض داشته باشیم اطلاعیه نمی دهیم، به دلگرمی طرفداران احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید