واکنش فدراسیون فوتبال به صحبت های قاضی زاده هاشمی

به گزارش مجله تور مالزی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در پی اظهارات یکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در برنامه شب گذشته فوتبال برتر، موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رسد:

واکنش فدراسیون فوتبال به صحبت های قاضی زاده هاشمی

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

1. درباره صدور رای از سوی فیفا در پرونده مارک ویلموتس به اطلاع می رساند چنین موضوعی صحت نداشته و تا به امروز از سوی فدراسیون جهانی هیچ حکمی به فدراسیون فوتبال واصل نشده و فدراسیون همچنان در انتظار دادنامه است.

2. قرارداد با مربی بلژیکی مبتنی بر موازین حقوقی و بدون دخالت شخص ثالث منعقد شده است.

3. تیم حقوقی فدراسیون فوتبال از زمان طرح دعوی ویلموتس با ارسال لوایح متقن و طرح دعوی متقابل همه مساعی خویش را برای دفاع از حقوق فدراسیون فوتبال انجام داده است.

4. هیچگونه وجوهی بابت انتقال پول سرمربی سابق تیم ملی در بحث حق ترانسفر از سوی فدراسیون فوتبال پرداخت نشده است. ضمن اینکه مبلغ 2 میلیون یورو هم وفق قرارداد و مطابق موازین در حساب آقای ویلموتس در زارعت بانک ترکیه کارسازی شده است.

5. پاداش تخصیص شده به آقای کی روش فقط بر مبنای 10 درصد و به علاوه سه ماه حقوق معوقه ایشان بوده که از محل مطالبات نزد فیفا پرداخت شده است.

6. فدراسیون فوتبال بار دیگر از جامعه فوتبال درخواست دارد با توجه به طی سیر حقوقی پرونده سرمربی سابق تیم ملی و حساسیت های موجود از به وجود آوردن فضای بهره برداری طرف مقابل اکیدا خودداری کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1036

به "واکنش فدراسیون فوتبال به صحبت های قاضی زاده هاشمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون فوتبال به صحبت های قاضی زاده هاشمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید