یوفا به سیم آخر زد؛ علیه این پروژه مزخرف می ایستیم!

به گزارش مجله تور مالزی، الکساندر چفرین رئیس یوفا موضع تندی مقابل تیمهای مدعی حضور در سوپرلیگ اروپا گرفته و حرکت آن ها را به تف کردن به صورت عاشق فوتبال تشبیه نموده است. او برنامه ریزی ها برای شروع تورنمنتی که رقیب لیگ قهرمانان اروپا باشد را خجالت آور و خودخواهانه خواند.

یوفا به سیم آخر زد؛ علیه این پروژه مزخرف می ایستیم!

چفرین که طرح افزایش تیمهای لیگ قهرمانان اروپا از 32 به 36 تیم را از فصل 25-2024 در دست داشت برای اولین بار به اتفاقاتی که از یکشنبه در خصوص سوپرلیگ رخ داد، واکنش نشان داد: در این لحظه با قاطعانه ترین لحن می گویم که یوفا و فوتبال دنیا علیه این پروژه خودخواهانه و خجالت آور از سوی چند باشگاه معدود خواهیم ایستاد، اقدامی که بیش از همه چیز به حرص و طمع آنها مربوط می گردد. این ایده، مانند آب دهان انداختن به صورت عشاقان فوتبال و جامعه فوتبال است. ما نباید اجازه دهیم که آنها فوتبال را از ما بگیرند. نه تنها دنیا فوتبال، بلکه جامعه دنیای و دولتها نیز در این زمینه متحد هستند. فوتبال بخشی از فرهنگ ماست، ما همگی علیه این پروژه مزخرف خواهیم ایستاد.

رئیس یوفا همچنین تاکید نمود که هر بازیکنی که در سوپر لیگ اروپا بازی کند از شرکت رد همه رقابتهای ملی شامل جام دنیای و جام ملتها محروم خواهد شد.: آنها نمی توانند تیم های ملی کشورهای خود را در هیچ سطحی همراهی نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1566

به "یوفا به سیم آخر زد؛ علیه این پروژه مزخرف می ایستیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوفا به سیم آخر زد؛ علیه این پروژه مزخرف می ایستیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید