مجید جلالی، ساکت عصبانی

به گزارش مجله تور مالزی، پیکان تنها تیمی است که باید یک ماه دوری از بازی رسمی را تحمل کند. همه تیم ها از این مزیت برخورداند که زودتر از این زمان وارد چرخه بازی های رسمی شوند.

مجید جلالی، ساکت عصبانی

به گزارش مجله تور مالزی ، برنامه ریزی لیگ برای برخی تیم ها بسیار کمر شکن است. تیم پیکان را مثال بزنیم که به واسطه برگزاری اردوی تیم ملی و بازی آسیایی پرسپولیس مجبور است نزدیک به یک ماه دوری از شرایط مسابقه را تحمل کند. اینکه پیکان بتواند بعد از این چالش بزرگ دوباره به همان تیم رو به جلو و امتیاز گیر لیگ بدل گردد سوالی است که شاید خود جلالی هم از پاسخ گویی به آن عاجر باشد. پیکانی ها در یک برزخ عجیب گیر افتاده اند. جایی که برون رفتن از آن احتیاج به برنامه ریزی ویژه ای دارد. آیا پیکان این چالش را که از دید همه پنهان مانده پشت سر می گذارد؟ شاید مجید جلالی برنامه هایی در ذهن خود داشته باشد. او مربی کم تجربه ای نیست.

تیم فوتبال پیکان ششم مهر ماه در هفته هشتم لیگ برتر مقابل سپیدررود رشت نهاده شد و این تیم را با یک گل شکست داد. آبی و سفید پوشان تهرانی بعد از این بازی به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی مانند همه تیم ها به تعطیلات رفتند. این توقف درحالی که در تاریخ بیست و ششم مهره ماه برای همه تیم ها به انتها می رسد تیم های حاضر در لیگ، هفته نهم را برگزار خواهند کرد اما برای پیکان تا سوم آبان ماه تداوم دارد. لغو بازی این تیم با پرسپولیس در هفته نهم باعث شده تا تیم مجید جلالی یک هفته بیشتر از همه تیم ها استراحت کند و ناچار به ادامه تمرینات باشد تا هفته دهم از راه برسد وآنگاه تیم آقا معلم بعد از نزدیک به یک ماه دوری از لیگ وارد چرخه رقابت های لیگ گردد.

البته پرسپولیس هم یک طرف ماجرا است اما بازی سرخ ها مقابل السد این تیم را در کوران رقابت قرار می دهد اما پیکان از مزیت بازی در رقابت های برون مرزی نیز بی بهره است. شاید به همین دلیل بود که تیم آرام و بی سر وصدای تهران راهی اصفهان شد و در یک بازی تدارکاتی مقابل سپاهان نهاده شد. دیداری که با تساوی بدون گل به انتها رسید اما دست کم تیم مجید جلالی را تا حدودی در کوران یک بازی دست گرمی نگه داشت. دیداری که قطعا شباهتی با بازی های رسمی ندارد اما از این تمرین های پی در پی و بازی نکردن ها قدری بهتر بود.

مجید جلالی به شدت از این وضعیت ناراضی است و تیمش را در تنگنای شدیدی می بیند. با این حال سرمربی پیکان سکوت نموده و ترجیح می دهد در این فضا که همه به منتقدان اصلی فدراسیون فوتبال بدل شده اند سیاست دیگری را اختیار کند و درباره وضعیتی که برای تیمش در لیگ به وجود آمده حرفی به زبان نیاورد. جلالی در همه روزهایی که می دانست تیمش باید یک ماه بیرون نشینی از بازی های لیگ را تجربه کند اما هرگز دم نزده و روی مدار سکوت پیش رفت. او تیمش اما قربانی اردوی تیم ملی و بازی بین المللی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا شده اند و شاید برای فدراسیون فوتبال هم راهی جز این نبود که در میان همه تیم های حاضر در لیگ برتر پیکان را در چنین چالش بزرگی قرار دهد. حال ممکن بود این وضعیت برای هر تیمی رخ دهد اما حالا قرعه به نام تیمی افتاده که در فصل جاری نمایش خیره نماینده ای داشته و تا قبل از هفته نهم، هفته ای که باید مقابل پرسپولیس قرار می گرفت و نگرفت، 3 برد پی در پی را تجربه کرد و در جدول رده بندی نیز صندلی چهارمی را در چنته دارد.

گرچه پیکانی ها کوشش مضاعفی در راه جلوگیری از آسیب های احتمالی دارند ومی کوشند تیم شان را در وضعیت روحی و روانی مناسب حفظ نمایند وجلالی کوشیده در روزهای اخیر با صحبت هایش تیم را با انگیزه نگه دارد اما یک ماه دوری از بازی رسمی ممکن است نتیجه این تیم را در هفته دهم تحت الشعاع قرار دهد. پیکان یک ماه کاملا فرسایشی و سخت را سپری نموده و شاید ناچار گردد در روزهای آتی باز هم سراغ تیم های لیگ برتری را بگیرد تا یک بازی تدارکاتی دیگر برگزار کند. آیا تیمی حاضر می گردد حریف تمرینی سرسختی برای پیکان باشد؟

11-1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 72

به "مجید جلالی، ساکت عصبانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجید جلالی، ساکت عصبانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید