همه اخبار و مقاله ها

تست کرونای شهردار اهواز مثبت اعلام شد

تست کرونای موسی شاعری شهردار کلانشهر اهواز مثبت اعلام شد.

14 تیر 1399

ایجاد اشتغال پایدار در حوزه جواهرات و سنگ های قیمتی مشهد

معاون مدیرکل هماهنگی دستگاه های اجرایی شهرداری مشهد گفت: حوزه طلا،جواهر و سنگ های قیمتی توان ایجاد اشتغال پایدار را در مشهد دارد.

14 تیر 1399

کمک فدراسیون و 6 تیم والیبال کره برای مبارزه با کرونا

فدراسیون والیبال کره جنوبی و شش تیم برتر لیگ این کشور برای مبارزه با کرونا، کمک مالی انجام دادند.

13 تیر 1399

رکوردشکنی عجیب هندی ها در استفاده از نرم افزارهای تلفن همراه

یکی از شبکه های اجتماعی فعال در هند به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته و رکورد روزانه استفاده را به نام خود ثبت کرده است.

13 تیر 1399

آیا استفاده از ماسک در خانه ضرورت دارد؟

نتایج یک آنالیز نشان می دهد بهتر است افراد برای حفظ خود در برابر بیماری کووید 19 در خانه نیز از ماسک استفاده نمایند.

12 تیر 1399

هاشمی طبا: فوتبال ما فقط در حد ثبت نام جام ملتهاست نه برگزاری!

رئیس سابق سازمان تربیت بدنی می گوید اعطای میزبانی جام ملت ها به کشور های دیگر توسط AFC راحت تر از دادن آن به ایران است و به همین دلیل ایران میزبان این رویداد نخواهد شد.

12 تیر 1399

هتل های مالی و ارزان ونیز کجاست؟

اگر به زودی راهی ایتالیا و شهر افسونگر ونیز هستید و نمی خواهید بودجه زیادی برای هتل هدر دهید، باید به سراغ یکی از هتل های ارزان آن بروید. اصلاً نگران نباشید زیرا ما بهترین های ونیز را برایتان گردآوری نموده ایم. با انتخاب یکی از این هتل ها، تمام تمرکز خود...

12 تیر 1399

چین استفاده یوآن دیجیتالی را به طور گسترده شروع می نماید

رسانه های دولتی چین خبر دادند که این کشور از این هفته (از دوشنبه به بعد) استفاده از ارز دیجیتال جدید خود را در 4 شهر مهم خود شروع خواهد نمود.

11 تیر 1399

مدل های جدید درب ورودی ساختمان در طرح های فلزی و چوبی

لازمه هر خانه و ساختمان زیبایی وجود یک درب ورودی زیبا است. درب ورودی ساختمان خانه هایی که در شهرهای عظیم ساخته می شوند، اهمیت و تاثیر بسیار زیادی بروی نمای خارجی ساختمان خانه خواهد گذاشت. اگر توجه نموده باشید در بیشتر روستاها افراد کمی از درب ورود استفاده...

10 تیر 1399

روحانی: همه شرایط برای موفقیت در المپیک مهیا بود و تعویقش به نفع ما نشد، سهمیه سوم را کسب خواهیم کرد

مربی تیم ملی کاراته گفت: همه شرایط برای نتیجه گیری کاراته ایران در المپیک توکیو مهیا بود و تعویق یک ساله این مسابقات به نفع ما نبود.

10 تیر 1399

خانه نشینی کارگران کارخانه چدن خوسف ، چینی ها کارخانه را تعطیل کردند

روزها گذشت، اما کرونا همچنان باقی است و زندگی روی سخت خود را بیشتر نشان می دهد. به دلیل شیوع کرونا در خانه بیکار نشسته ایم این درد دل کارگران کارخانه چدن خوسف است که از زمان شیوع کرونا خانه نشین شده اند. کارخانه چدن خوسف که از زمان کلنگ خوردن پروژه اش چراغ...

10 تیر 1399

استفاده از داروی سرطان برای بیماری های التهابی

دانشمندان با اصلاح و تغییر یکی از داروهای اصلی که برای معالجه سرطان طراحی شده است، روش جدید بالقوه ای برای درمان بیماری های التهابی پیدا کرده اند.

9 تیر 1399

لجبازی اوبر تحویل غذا به بی خانمان های آمریکا را سخت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، اوبر به ساکنان محله تریژر آیلند سان فرانسیسکو هشدار داده که دیگر وعده های غذایی را به ساکنان کم درآمد این منطقه که به علت شیوع ویروس کرونا در خانه های خود گرفتار شده اند، تحویل نمی دهد. علت این امر تغییر قوانین شهر سان...

8 تیر 1399

پویش نوسازی خوابگاه های دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد

پویش نوسازی خوابگاه های دانشگاه صنعتی شریف با هدف نوسازی حدود 1000 اتاق در خوابگاه های این دانشگاه راه اندازی شد.

8 تیر 1399

روبات ها، تجهیزاتی امن برای یاری رسانی در بحران کرونا

روبات های خدمات رسان در سراسر جهان خاتمه از سایه بیرون آمدند تا نیازهای پزشکی برای مقابله با کووید - 19 و جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا را تامین کنند.

8 تیر 1399

زمان برگزاری کنکور اعلام شد

دکتر خدایی در این نشست که امروز (سه شنبه) به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گشت، درخصوص برگزاری آزمون دکتری که جدی ترین پروژه ملی است که قرار است در کشور برگزار شود، گفت: بسته های بهداشتی برای داوطلبان آماده کرده ایم و کلیه ملزومات بهداشتی از جمله ماسک، دستکش...

7 تیر 1399

30 درصد تخت های آی سی یوی کرونایی خالی است، رسانه های معاند درباره آمار های کرونا در ایران دروغ می گویند

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: یک دوم تخت های آی سی یو به کرونا اختصاص یافته بود که الان بیش از 30 درصد آن تخت های اختصاص یافته خالی است.

6 تیر 1399

خانه های مبله باری بر دوش گردشگری شیراز

کسب و کار خانه های مبله به جایی رسیده که به راحتی در سایت های مختلف آگهی می دهند و در تبلیغات تاکید می نمایند که درخواست اجاره آپارتمان به صورت سالانه نداشته باشید؛ چون کسب و کار آنها این روزها از اجاره هفتگی و روزانه به اجاره ساعتی رسیده است.

5 تیر 1399

دبیرکل فدراسیون فوتبال: ویلموتس جایزه بگیر است

دبیرکل فدراسیون فوتبال می گوید، این فدراسیون از سرمربی سابق تیم ملی شکایت نموده است.

5 تیر 1399

رئیس سنای روسیه: مردم فکر سفر به خارج را از سر بیرون نمایند

ولانتینا ماتوینکو در گفت وگو با مردم روسیه از شبکه تلویزیونی روسیه 24 اضافه نمود: از همه انتظار داریم برای سفر به خارج برای سال 2020 میلادی برنامه ریزی نکنند چرا که نخست مساله گسترش کرونا است و دوم اینکه مدت زمانی احتیاج است تا روسیه بتواند سیستم ارتباطات...

4 تیر 1399
تعداد: (945)