مقالات گردشگری

خبرنگاران همه روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان نهبندان گازرسانی می شود

بیرجند - خبرنگاران - فرماندار نهبندان از گازرسانی به تمامی روستاهای بالای 20 خانوار این شهرستان تا سال 1400 خبر داد.

31 شهریور 1399

یادداشت، مذاکرات صلح دوحه در 4 پرده

آنچه در قطر می گذرد، درسی تاریخی برای همه آنهاست که می اندیشند واشنگتن ارزشی برای خادمانش قائل است، اکنون دنیا می بیند که آمریکا بهترین و وفادارترین مهره منطقه ای خود را فدای یک شوی انتخاباتی می نماید.

28 شهریور 1399

انتها بازسازی بافت تاریخی میامی

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان، سید محمدصادق رضویان روز دوشنبه 10 شهریورماه 1399 با اعلام این خبر اضافه نمود: بازسازی بافت تاریخی میامی شامل برچیدن کف ناهمگون با بافت تاریخی، اجرای آجرفرش و آزادسازی اطراف...

22 شهریور 1399

اولین نشست تخصصی بسته بندی صنایع دستی برگزار شد

اولین نشست تخصصی بسته بندی صنایع دستی به منظور هم اندیشی و دستیابی به راهکارهای موجود و ارتقای کیفیت عرضه صنایع دستی با حضور معاون صنایع دستی کشور و فعالان بسته بندی صنایع دستی برگزار شد.

15 شهریور 1399

عدم تمایل نیمی از مردم بریتانیا برای حضور در موزه ها

گالری ملی لندن، تیت و بسیاری از موزه ها و مراکز فرهنگی بریتانیا در ماه جولای بازگشایی خواهند شد. سایر مراکز همچون آکادمی سلطنتی لندن نیز برنامه هایی برای بازگشایی اعلام کرده اند.

15 شهریور 1399

صنایع دستی اردکان به عنوان برند در سطح بین المللی معرفی گردد

نشست معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.

15 شهریور 1399

روستای کوهشاه ریگان نگینی در دل کویر

روستای هدف گردشگری کوهشاه ریگان روستایی که چشمه هایش یک دفعه پس از دهها سال

14 شهریور 1399

گیلان 1834 دهیاری دارد، دهیاران آسیب کرونا را به حداقل برسانند

خبرنگاران/گیلان معاون استاندار گیلان، با بیان اینکه 1834 دهیار در روستاهای بالای بیست خانوار گیلان داریم، گفت: دهیاران مدیران بحران دولت در روستاها هستند.

12 شهریور 1399

خبرنگاران نخستین جلسه کارگروه بیمه هنرمندان صنایع دستی برگزارشد

تهران- خبرنگاران- معاون صنایع دستی کشور از برگزاری نخستین جلسه کارگروه بیمه قالی بافان و شاغلان حوزه صنایع دستی با حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خبر داد.

12 شهریور 1399

خبرنگاران 130 طرح عمرانی و مالی شهرستان اردبیل به مناسبت هفته دولت بهره برداری شد

اردبیل - خبرنگاران - 130 طرح عمرانی، تولیدی و مالی شهرستان اردبیل روز سه شنبه طی آیینی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت به بهره برداری رسید.

6 شهریور 1399

عادات منحصر به فرد مدیران سیلیکون ولی

مجله دیجی کالا -رضا جلالی: مدیر عامل ها و بزرگان دره سیلیکون (سیلیکون ولی) همواره رفتار های منحصر به فرد خود را داشته اند و شاید به همین دلیل به چهره های پیروز و خاصی تبدیل شده اند. اما ممکن است بیشتر این رفتار ها برای افراد عادی عجیب یا سخت به نظر برسد،...

5 شهریور 1399

نفرین کندی همچنان قربانی می گیرد

خبرنگاران: پلیس مریلند روز پنجشنبه جسد گیدون مک کین هشت ساله، نتیجه رابرت کندی را پیدا کرد. پلیس مریلند روز پنجشنبه بیان نمود که جسد گیدون مک کین هشت ساله، نتیجه رابرت کندی را یافته است که با مادرش به قایق سواری رفته بود. هفته گذشته، میو کندی مک کین 41 ساله...

31 مرداد 1399

بن سلمان درصدد تصاحب قدرت و جانشینی پدرش تا پایان سال جاری است

نتایج یک بررسی نشان می دهد که اجرای قانون ممنوعیت سفر خارجی در عربستان بخشی از سیستم سرکوب نظام مندی است که ولیعهد سعودی از آن برای تحکیم پایه های قدرت خود و جانشینی پدرش استفاده می کند.

26 مرداد 1399

رئیس ستاد ارتش پاکستان با اشرف غنی ملاقات کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، سفارت پاکستان در کابل امروز سه شنبه بیان کرد: ژنرال قمر جاوید باجوه رئیس ستاد ارتش پاکستان در سفر خود به کابل با محمد اشرف غنی رئیس جمهور و عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی صلح ملی افغانستان ملاقات کرد.

22 مرداد 1399

رودخانه لی جیانگ؛زیباترین رودخانه چین

شهرتی که رودخانه لی به عنوان زیباترین رودخانه کل چین رقم زده، تنها از مسافتی کمتر از یک چهارم کل طول آن یعنی 100 کیلومتر به دست آمده است. پوشش گیاهی انبوه، آب زلال و پیچ در پیچی رودخانه نماهایی جادویی ایجاد نموده که برای مدت های مدید بر تخیلات و افسانه های...

20 مرداد 1399

کوشش برای ثبت جهانی صنایع دستی دو شهر و یک روستای کشور تا سال 2021

معاون صنایع دستی کشور از کوشش برای ثبت جهانی صنایع دستی دو شهر و یک روستا در مناطق جنوبی کشور اطلاع داد.

18 مرداد 1399

خانه پدر سنتور ایران در نیشابور تخریب شد

محمد اسماعیل اعتمادی گفت: تخریب این خانه تاریخی صبح امروز توسط مالک آن انجام گرفت که متأسفانه بعد از اطلاع ما حدود 90 درصد بنا تخریب شده بود.

14 مرداد 1399

آشنایی با رودخانه های گیلان

گیلان با بارش تقریبی 1200 میلی متری در سال پرباران ترین استان ایران است و رودها و رودخانه های بسیاری دارد.

11 مرداد 1399

واحدهای آسیب دیده از کرونا در مناطق آزاد تسهیلات می گیرند

اسحاق جهانگیری با بیان اینکه مناطق آزاد با هدف تبدیل شدن به کانون های مهم سرمایه گذاری، تولید و اشتغال در کشور ایجاد شده است، گفت: برنامه تهیه شده از سوی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد برای اجرای 310 طرح عمرانی و خدماتی تا سال 1400 باید با جدیت پیگیری شود.

19 تیر 1399

کرونا رفتار دیجیتالی کاربران را تغییر داد

شیوع کرونا در جهان و اجبار مردم به ماندن در قرنطینه و خانه نشینی، تغییرات رفتاری دیجیتالی آنها را به دنبال داشته است. محققان مؤسسات پژوهشی مختلف ازجمله Hootsuite با ارائه گزارش هایی درباره میزان حضور کاربران در اینترنت، نحوه استفاده آنان از شبکه های اجتماعی...

18 تیر 1399
تعداد: (247)