مرزبان: اجازه نمی دهم به دروازه بان جوان تیمم توهین گردد

به گزارش مجله تور مالزی، سرمربی نفت مسجد سلیمان معتقد است بهترین تصمیمات را در رابطه با تیمش گرفته است.

مرزبان: اجازه نمی دهم به دروازه بان جوان تیمم توهین گردد

به گزارش مجله تور مالزی، علیرضا مرزبان بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: بازی فیزیکی خوبی را شاهد بودیم. تصمیم گرفتیم بدون مهاجم هدف بازی کنیم چرا که می خواستیم حریف در خط دفاع خودش باز گردد. این رخ داد و ما توانستیم موقعیت های خوبی خلق کنیم. علی رغم فوتبال خوب و باکیفیت، گل های خوبی نمی زنیم. بازیکنان ما به خاطر شرایط تیم در لیگ برتر استرس دارند. بعد از بازی هفته گذشته، کوشش کردیم بازیکنان را از نظر روحی آماده کنیم. از نظر بدنی خلی خوب شدیم و کنترل توپ بازیکنان بالاتر رفته است.

او با تبریک به بازیکنانش به خاطر همکاری متقابل گفت: گلی که خوردیم اشتباه صد درصد دروازه بان تیم مان بود. او احتیاج به کسب تجربه دارد. البته او در ادامه بازی خیلی خوب عمل کرد. برای کسب تجربه باید بها و هزینه آن را بپردازید. ما با زحمت زیادی موقعیت خلق می کنیم. به سمتی می رویم که می خواهیم تیم را ترمیم کنیم. با بازیکنان خوبی در تماس هستیم و فقط امیدوار به تزریق منابع مالی هستیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره اشتباه دروازه بان تیمش در این دیدار و از دست دادن پیروزی اعلام نمود: در زندگی باید تصمیمات سخت تر بگیرید. بدتر از این اشتباه را میلاد فراهانی مقابل پارس جنوبی انجام داد. من خیلی خوب به مدیریت مسائل انسانی واقفم. وقتی یک بازیکن با ما همراه نیست و به توافقش پایبند نیست، ترجیح می دهم با بازیکنانی کار کنم که دلشان با این تیم است. تصمیمی که درباره کنار گذاشتن فراهانی گرفتم به سود تیمم بود. بازیکنان می دانند که باید وفادار باشند. از روزی که من آمدم، هیچ بازیکنی درباره مسائل مالی صحبت نکرده است. ما در این تیم از شرافت فوتبال مردم مسجد سلیمان صحبت می کنیم. دوست ندارم بی پولی مطرح گردد. نباید مسائل فردی به مسائل گروهی ارجحیت پیدا کند.

مرزبان با انتقاد از رفتار میلاد فراهانی، دروازه بان تیمش، اضافه کرد: نباید گل هایی که فراهانی خورده فراموش گردد. اجازه نمی دهم به دروازه بان جوان تیمم توهین گردد. هیچ وقت از بازی دادن به بازیکنان جوان ترسی نداشتم. شما هر چیزی را درست می کنید اما اگر اعتماد از بین برود، مجددا ترمیم نمی گردد. ما نیم فصل دروازه بان جدید می گیریم. با مسائل دشواری رو به رو هستیم.

وی به نحوه عقد قرارداد با بازیکنان تیمش در ابتدای فصل جاری هم اشاره نمود و گفت: کسی توجه نکرده که مدیریت قبلی چطور قرارداد بسته است؟ چرا با بازیکن مصدوم قرارداد بستند؟ من با این بازیکن چه کار کنم؟

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 فروردین 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 93

به "مرزبان: اجازه نمی دهم به دروازه بان جوان تیمم توهین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرزبان: اجازه نمی دهم به دروازه بان جوان تیمم توهین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید