گاردین برای سفر به ایران تبلیغ می نماید

به گزارش مجله تور مالزی، با افزایش علاقه گردشگران خارجی برای سفر به ایران، نشریه گاردین از کاربران خود خواسته تا تجارب مختلف شان از سفر به ایران را به اشتراک بگذارند و جایزه ببرند.

گاردین برای سفر به ایران تبلیغ می نماید

ایران با منظره ها، فرهنگ و تاریخ فوق العاده متنوع خود دیگر مقصدی ممنوعه برای غربی ها نیست و به همین علت نشریه گاردین از کاربران خود خواسته هرگونه تجارب از سفر خود به منطقه ها مختلف ایران را حداکثر در 100 واژه برای آنها ارسال کند و به برترین نکته و تجربه نیز بن تخفیف 200 پوندی اقامت در هتل های دنیا تعلق خواهد گرفت.

در این فراخوان آمده است که ممکن است در ایران بستگانی داشته باشید و به منطقه ها گوناگون ایران در تورهای گردشگری یا فرهنگی سفر نموده باشید. ما مایل هستیم نکات سفر شما از سفر به منطقه ها خاص را با ما در میان بگذارید. نکات و تجارب خود از جاذبه های خاص و فوق العاده که بازدید نموده اید (نه به طور کلی از یک شهر) را برای ما ارسال کنید. برترین نکات ارسالی (حداکثر در 100 واژه) هفته آینده در سرویس سفر گاردین منتشر خواهد شد و تخفیف 200 پوندی نیز از سوی سایت UK.hotels.com به فرد برنده اعطا می گردد که قابل استفاده در 260 هزار اقامتگاه در سراسر دنیا است.

گاردین پیش از این نیز در گزارش هایی به منظور معرفی ایران و جاذبه های گردشگری آن، گزارش های تفصیلی و تصویری درباره جذابیت های گردشگری ایران منتشر نموده است.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اسفند 1400 بروزرسانی: 8 اسفند 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1923

به "گاردین برای سفر به ایران تبلیغ می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاردین برای سفر به ایران تبلیغ می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید