امیر حاتمی امروز به روسیه می رود

به گزارش مجله تور مالزی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در راس یک هیئت دفاعی و نظامی امروز با سفر به روسیه با همتای خود و مقامات دیگر این کشور ملاقات و مصاحبه می نماید.

امیر حاتمی امروز به روسیه می رود

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه سیاسی مجله تور مالزی، در پاسخ به دعوت رسمی ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع فدراسیون روسیه، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در راس یک هیئت دفاعی و نظامی روز شنبه اول شهریور با سفر به این کشور با همتای خود و مقامات دیگر این کشور ملاقات و از ششمین نمایشگاه و همایش بین المللی نظامی - فنی روسیه موسوم به ARMY 20 نیز بازدید می نماید.

نمایشگاه و همایش بین المللی نظامی فنی روسیه به فرمان رئیس جمهور روسیه از سال 2015 هر ساله برگزار و در آن آخرین دستاورد های صنعت نظامی و دفاعی این کشور به معرض نمایش در می آید و در کنار آن با برگزاری نشست های مختلف در حوزه دفاعی و نظامی، مسائل و موضوعات مرتبط مورد آنالیز و کارشناسی قرار می گیرد.

در این نمایشگاه و همایش بین المللی مقامات عالی دفاعی و نظامی و کارشناسان و متخصصین از کشور های مختلف حضور می یابند.

روابط و همکاری های دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در سال های اخیر همپای سایر ابعاد همکاری های دوجانبه در حوزه سیاسی و مالی از فرایند رو به رشدی برخوردار بوده و دستاورد های خوب و ارزشمندی به همراه داشته است.

تقویت و تحیکم بیش از پیش همکاری های دفاعی تهران- مسکو در حوزه های دوجانبه، منطقه ای و بین المللی مهمترین اهداف سفر وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح به مسکو خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1130

به "امیر حاتمی امروز به روسیه می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر حاتمی امروز به روسیه می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید