انصارالله: کنفرانس کمک به یمن، گدایی کشورهای متجاوز را نشان داد

به گزارش مجله تور مالزی، سخنگوی جنبش انصارالله یمن در واکنش به نشست ریاض که باهدف ادعایی جمع آوری کمک مالی برای یمن برگزار شد، گفت که کشورهای متجاوز ائتلاف سعودی در پوشش حمایت از ملت یمن، گدایی می کنند.

انصارالله: کنفرانس کمک به یمن، گدایی کشورهای متجاوز را نشان داد

به گزارش گروه بین الملل مجله تور مالزی به نقل از المسیره، محمد عبدالسلام رئیس هیات صنعاء در مذاکرات صلح یمن روز سه شنبه در صفحه توئیتر خود نوشت که کشورهای متجاوز به یمن با حملات و محاصره یمن، قبل از هر چیزی ورشکسته سیاسی واخلاقی شده اند و برگزاری کنفرانس کمک به یمن نیز نشان داده که آنها در پوشش حمایت از یمن گدایی می کنند.

سخنگوی جنبش انصارالله در ادامه با اشاره به پیروی کشورهای شرکت کننده در کنفرانس کمک به یمن از خط و مشی عربستان سعودی گفت که این کشورها نباید دنباله روی تبلیغات جنایتکاران باشند.

عبدالسلام با تاکید بر اینکه کمک به یمن باید برای رفع محاصره و توقف تجاوزات باشد، افزود: به کشورهایی که تمایل به کمک به یمن را دارند می گوییم که از لغو محاصره یمن و توقف جنگ و درگیری حمایت کنند.

وی روز دوشنبه نیز در صفحه توئیتر خود نوشت که برگزاری کنفرانس کمک به یمن در ریاض در سایه ادامه تجاوز به این کشور تلاشی سخیفانه از سوی جنایتکاران برای بزک کردن چهره زشت خودشان است.

روز سه شنبه در ریاض نشستی با هدف ادعایی جمع آوری کمک های مالی برای یمن، به صورت ویدیو کنفرانس و با مشارکت بیش از 100 کشور برگزار شد. در پایان این نشست ادعا شده که بیش از یک میلیارد دلار برای کمک به یمن جمع آوری شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 993

به "انصارالله: کنفرانس کمک به یمن، گدایی کشورهای متجاوز را نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله: کنفرانس کمک به یمن، گدایی کشورهای متجاوز را نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید