با بیمه باربری ملت، بار شما همواره به مقصد می رسد

به گزارش مجله تور مالزی، بیمه باربری بیمه ملت، با ارائه پوشش های حداکثری، خسارات وارده به کالای بیمه شده را در زمان حمل و نقل جبران می نماید.

با بیمه باربری ملت، بار شما همواره به مقصد می رسد

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، از قدیم گفتند بار کج به مقصد نمی رسه. اما همواره بار کج نیست که به مقصد نمی رسد. گاهی یک حادثه در زمان حمل و نقل، می تواند آسیب جدی به بار شما وارد کند و خسارت زیادی به بار بیاورد.

بیمه باربری بیمه ملت، برای حمایت از فعالان حوزه حمل و نقل طراحی شده تا واردنمایندگان، صادرنمایندگان، شرکت های حمل و نقل داخلی و بین المللی، شرکت های بازرگانی و ترخیص کاران، تولیدنمایندگان، توزیع نمایندگان و صاحبان کالا که قصد انتقال کالایشان را از یک منطقه به منطقه دیگری دارند، بتوانند با خیالی آسوده به فعالیت خود بپردازند.

بیمه باربری شامل سه گروه اصلی باربری داخلی، باربری وارداتی-صادراتی و باربری ترانزیتی است.

بیمه باربری داخلی

در بیمه باربری داخلی که مبدا و مقصد این بیمه نامه داخل کشور است، در کنار این پوشش های اصلی، پوشش های اضافی مسئولیت راننده، بارگیری و تخلیه، برخورد کالا با اجسام خارجی، پرت شدن کالا از روی وسیله نقلیه، ریزش کوه، سرقت کل کالا با وسیله نقلیه هم به بیمه گذاران ارائه می گردد.

بیمه باربری داخلی می تواند به صورت موردی برای هر بارنامه صادر گردد و یا به صورت قراردادی، به صاحبان کالا و مؤسسات حمل و نقل داخلی که نیازمند تحت پوشش قرار دادن محموله های متعدد در هر روز هستند، ارائه گردد.

بیمه باربری وارداتی-صادراتی

در بیمه وارداتی-صادراتی، مبدا بیمه نامه های وارداتی خارج از کشور و مقصد آن داخل کشور است اما مبدا بیمه نامه صادراتی داخل کشور و مقصد آن خارج از کشور است. خطرات تحت پوشش این بیمه نامه یکی از کلوزهایC ,B ,Aو همچنینCبه انضمام عدم تحویل (C+)انستیتو بیمه گران لندن است که جزئیات آن طبق آیین نامه شماره79بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

بیمه باربری ترانزیتی:

در بیمه باربری ترانزیتی که مبدا و مقصد حمل، داخل کشور قرار ندارد، خطرهای تحت پوشش این بیمه نامه مشابه بیمه باربری وارداتی-صادراتی است. بیمه باربری ترانزیتی شامل دو گروه عبوری و غیر عبوری است که بیمه باربری ترانزیتی عبوری برای کالاهایی است که از داخل کشور ایران عبور کند و بیمه باربری ترانزیتی غیر عبوری برای کالاهایی است که از داخل کشور ایران عبور ننمایند. مشتریان می تواند برای کسب اطلاعات بیشتر به وسیله مراجعه به آدرسhttp://apps.mellatinsurance.ir/AgentsSales/find-agent با هر یک از نمایندگان بیمه ملت در محل زندگی خود تماس گرفته و این بیمه نامه را تهیه نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 خرداد 1402 بروزرسانی: 24 خرداد 1402 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 2209

به "با بیمه باربری ملت، بار شما همواره به مقصد می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با بیمه باربری ملت، بار شما همواره به مقصد می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید