تعبیر خواب قیر چیست، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟

به گزارش مجله تور مالزی، تعبیر خواب قیر و قیر سیاه به روایت مطیعی تهرانی بیانگر مال و روزی است البته تعبیر دیدن قیر گسترده و بشکه قیر در خواب متفاوت است.

تعبیر خواب قیر چیست، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب قیر

سرویس سرگرمی - طبیعت دانان رومی در دایره المعارف تاریخ طبیعی، خواص طبی نفت و قیر را چنین بر می شمارد: خونریزی را متوقف می نماید، مرهم زخم است، مروارید چشم را درمان می نماید، مرهم نقرس است، درد دندان را آرام می بخشد، سرفه مزمن را تسکین می دهد، تنگی نفس را برطرف می نماید، جلوی آسم را می گیرد، ماهیچه بریده را می چسباند و روماتیسم و تب را برطرف می نماید. این ها همه از جمله مصارفی است که برای قیر در زمان های گذشته بیان می شده و اکنون کاربردهای دیگری پیدا کرده است بنابراین دیگر نمی توان از تعابیر معبرین قدیمی که درباره قیر بیان کرده اند استفاده کرد.

مطیعی تهرانی در مورد قیر می گوید:

قیر در خواب نشان روزی است ولی قیر اگر انباشته باشد یا گسترده فرق می نماید. در زمان حال از قیر برای اسفالت جاده ها و خیابان ها و اندود بام ها استفاده می کنند و این در گذشته معمول نبوده لذا تعبیری که امروز برای قیر هست با تعبیر معبران کهن فرق می نماید.

محمدبن سیرین گوید: دیدن قیر درخواب، دلیل روزی بود. اگر بیند قیر داشت، دلیل که به قدر آن مال یابد. اگر بیند قیر می خورد، دلیل که به قدر آن چیزی حرام خورد.

آنلی بیتون می گوید: دیدن قیر در خواب، نشانه آن است که از دام ها و نقشه های دشمنان مطلع خواهید شد.

تعبیر خواب قیر سیاه

منوچهر مطیعی تهرانی: داشتن قیر انباشته که سیاهی آن دیده شود وقار و سنگینی است. حرمت و احترام است. چنانچه در خواب ببینید بشکه بزرگی دارید که انباشته از قیر است و سیاهی آن دیده می شود مورد احترام مردم قرار خواهید گرفت. دیدن تعداد زیادی بشکه قیر، مالی است فراوان و خواسته ای است سنگین ولی قیر گسترده مثل قیری که برای دریافت سوراخ های بام و قایق ها یا اسفالت یا اندود بام ها به کار می رود گرفتاری است و دست و پاگیری به خصوص اگر پایتان به آن آلوده شود.

سخن آخر

اگر به تازگی خوابی با موضوع قیر سیاه دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

انتشار: 24 فروردین 1402 بروزرسانی: 24 فروردین 1402 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1259

به "تعبیر خواب قیر چیست، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟" امتیاز دهید

3 کاربر به "تعبیر خواب قیر چیست، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟" امتیاز داده اند | 3.7 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب قیر چیست، دیدن قیر سیاه در خواب چه تعبیری دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید