حرف های جنجالی گل محمدی ، ما مفت خور نیستیم؛ شما هیچ کاری نکردید! ، آخرین شرایط خرید بازیکن خارجی و بازگشت عیسی آل کثیر

به گزارش مجله تور مالزی، یحیی گل محمدی گفت: همواره به بازیکنان می گویم بازی بعدی، حساس ترین بازی عمر شماست، امیدوارم بازیکنان هم عملکرد خوبی داشته باشند.

حرف های جنجالی گل محمدی ، ما مفت خور نیستیم؛ شما هیچ کاری نکردید! ، آخرین شرایط خرید بازیکن خارجی و بازگشت عیسی آل کثیر

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی با تاخیر نسبتا طولانی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن حضور یافت تا در حضور پرتعداد خبرنگاران حوزه پرسپولیس، به سوالات آنها پاسخ بدهد. مشروح اظهارات سرمربی پرسپولیس را می خوانید:

قبل از هرچیز عذرخواهی می کنم بابت تاخیری که به وجود آمد. سلام می کنم خدمت شما و امیدوارم فردا بازی خوبی برای ما باشد، روز خوبی برای ما باشد. بازی حساسی است و همه بازی هایی که ما در لیگ برتر انجام دادیم - دیروز هم با بچه ها صحبت کردیم - مثل یک فینال است و هیچ فرقی با فینال جام حذفی و بازی آخر لیگ برتر نداشت. باید سعی کنیم امتیازات را جمع کنیم و سال سختی است برای قهرمان شدن. باید انرژی و انگیزه زیادی داشته باشم تا این روند را ادامه دهیم. بازیکنان هم انصافا علی رغم مسائلی که دارند، خوب تمرین می نمایند و تمرکز خوبی دارند و انگیزه آنها فراتر از حد تصور است.

بازی ذوب آهن؟

آنها هفته قبل نشان دادند تیم باکیفیتی هستند و مربی خوب و بازیکنان جوان و سرعتی خوبی در حمله دارند. روز سختی برای ما خواهد بود. از آن طرف نبود طرفداران و تماشاگران عزیز، می تواند مزید بر دلیل باشد. چون وجود آنها انرژی خوبی به ما می داد و نبودنشان قطعا به ضرر تیم ما خواهد بود. اینکه چه موقع و کِی قرار است طرفداران ما به استادیوم بیایند واقعا خبر نداریم و آغاز سال با عدم حضور تماشاچی ها همراه است و این یک نقطه ضعف بزرگ برای فوتبال ما و کسانی است که باعث و بانی این اتفاقات شدند. هنوز زیرساخت اولیه برای حضور تماشاگران بعد از سال های زیاد، نتوانستند به وجود بیاورند. فقط اسمی از مدیریت داشتند و هیچ کاری برای فوتبال و ورزش نکردند. همواره به بازیکنان می گویم بازی بعدی، حساس ترین بازی عمر شماست، امیدوارم بازیکنان هم عملکرد خوبی داشته باشند.

برد فردا و رکورد صد پیروزی با پرسپولیس؟

ببینید به خدا چیزهایی که می گویید را اولین بار است می شنوم. اصلا به این که چه رکوردی می زنیم و چه رکوردی ثبت می گردد فکر نمی کنیم. باید متمرکز برای برد در بازی فردا باشیم. نمی دانم چه اتفاقاتی رخ می دهد و قابل پیش بینی نیست. یک چیزی را خیلی مطمئنم، بازیکنان ما با انگیزه بالا وارد زمین خواهند شد و امیدوارم کوشششان نتیجه بدهد.

مهدی عبدی، یاسین سلمانی و مهاجم خارجی؟

درباره بازیکنان جدا شده صحبتی ندارم اما یاسین در این چند بازی نشان داد کیفیت و انگیزه بالایی دارد. اما کار زیادی دارد و باید سرسختی بیشتری در بازی داشته باشد و بتواند کیفیتی که دارد، نشان دهد. ما این فضا را برای او مهیا خواهیم کرد و ما این فضا را با تمرینات برای او در نظر خواهیم گرفت. خودش هم باید اراده داشته باشد که به سطح اول فوتبال ایران برسد. ما بازیکنی را اضافه خواهیم کرد که بدانیم به تیم یاری می نماید. اینکه از سر ناچاری مهاجم خارجی بخریم، تجربه خوبی برای ما نبوده و باید بازیکنی بخریم که بار از روی دوش تیم بردارد. ما همچنان دنبال این هستیم که اگر بتوانیم (دو بار تکرار)، مهاجم خارجی بخریم. ما محدودیت داریم برای خرید بازیکن و این سقف اجازه نمی دهد که بازیکن موردنظر را بخریم. نیم نگاهی داریم و دنبال این هستیم که تیم را در خط حمله تقویت کنیم.

دروازه بان برزیلی؟

فعلا منتفی است. نگران هستیم اما دو جوان خوب داریم در تیم که البته بی تجربه هستند.

مهاجم خارجی؟

نام یک مهاجم را به باشگاه دادم که بند جدایی او خیلی زیاد بود و این اتفاق نیفتاد.

باخت تراکتور ؛ هشدار به فوتبال ایران؟

نگاهی که در کشورهای عربی به فوتبال هست با نگاهی که مدیران ما دارند، خیلی فرق دارد. آنها به فوتبال به عنوان یک صنعت و پدیده اجتماعی نگاه می نمایند که باعث نشاط، شادی و انگیزه در جوانان می گردد. اما نگاه ما گذرا، از بالا به پایین و با منت به فوتبالیست ها است. می گوییم شما پول زیاد می گیرید و چند وقت پیش هم یکی از این رسانه ها در خصوص فوتبالیست ها و باشگاه پرسپولیس و استقلال، کلماتی مثل مفت خور استفاده کرد. آنها آدرس اشتباه می دهند. فوتبالیست و ورزشکاران نان حلال می خورند، سخت ترین کار در جامعه فوتبال بازی کردن است. کسی که این مطلب را نوشته، اگر ده دقیقه توانست اینطوری ورزش کند، مطلب بزند.

شما اصلا حق نداری به فوتبالیست ها توهین کنی، من انتظارم از آقای تاج، کشوری فرد، قنبرزاده و... این است که از فوتبالیست ها دفاع نمایند. الان این حرف ها را می زنند و بعد حرف های زشت تری می زنند. شما متولی فوتبال هستید و باید از حق فوتبالیست ها دفاع نمایند. مدت حضور در پشت میز را ول کنید، به خدمتی که می کنید نگاه کنید. اجازه ندهید در خصوص فوتبالیست ها اینطور بی ادبانه صحبت نمایند. این حق فوتبالیست ها نیست. ما مفت خور نیستیم، مفت خور کسی است که از منابع و ثروت مردم دزدیدند و در کانادا و آمریکا زندگی می نمایند. از آنها بنویسید، آدرس اشتباه ندهید، ما هرکداممان 3-4 خانواده را نان می دهیم و حمایت می کنیم. همه اهالی فوتبال باید متوجه باشند که این افراد می خواهند ریشه فوتبال را بزنند و نشاط را از مردم بگیرند. دوست دارند همه مردم ناراحت باشند و گریه نمایند. آنها همین افراد هستند.

مدیران فدراسیون، شما هم حرف بزنید، چرا از حق فوتبالیست ها دفاع نمی کنیم؟ مربیان، فوتبالیست ها بیایید حرف بزنید. من عصبانی شدم این مطلب را خواندم، اگر می دانستم چه کسی این را نوشته، برخورد بدی با او می کردم. حواستان را جمع کنید.

اختلاف بین مدیریت و بازیکنان؟

در پاسخ به صحبت های خبیری و با کنایه به درویش ؛ مسئله ای حل نشده. کماکان ادامه دارد. الان هم قبل از بازی دوست ندارم زیاد در خصوص این مسائل صحبت کنم. صحبت هایی که دیدم بعضی مدیران باشگاه درباره مسائل داشتند، برای الان نیست و باید چند ماه پیش این صحبت ها را می کردید و می گفتید فلان باشگاه بودجه بیشتری دارید. مسائل کنونی پرسپولیس قابل پیش بینی بود. الان هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و ارتباطی هم با مدیران نداشتم که بپرسم ببینم به کجا می رسد. بازیکنان ما بعد از بازی تراکتور بعد از مدت ها در خصوص مسائلشان صحبت کردند. آپشن جزوی از قرارداد است اگر قهرمان شوید، خب اگر قهرمان نشوید که نمی گیرید. اینطور نگویند که آپشن تیم اضافه است. خیلی از تیم ها هستند برای اینکه یکی از این جام ها را بگیرند، حاضرند صدها میلیارد هزینه نمایند. آن وقت ما قهرمان شدیم باید در سرمان بزنیم که نتوانستیم آپشن را بدهیم.

بازی با سه دفاع؟

من همچین نظر و تصمیمی ندارم که با سه دفاع بازی کنم. گئورگی [گولسیانی] جزو بهترین بازیکنان از نظر فنی و شخصیتی بود. اینکه دو بازی به میدان نرفته، اینطور نیست که او را فراموش کنیم. ما روی بازیکنان جوانمان هم حساب بازی کردیم و برای این بازی های سخت نیاز به همه بازیکنان داریم. از بودن گئورگی و سایر بازیکنانی که برای قهرمانی کوشش کردند، خوشحالیم و حالاحالاها کار داریم.

بازگشت عیسی؟

نه نه، همچین صحبتی نشده. وقتی هیچ پیشنهاد و صحبتی نیست من اصلا در این باره فکر نمی کنم.

قرعه مورد علاقه لیگ قهرمانان؟

باید منتظر باشیم... تیم های قوی و خوبی هستند. وقتی سید چهار را با سید یک مقایسه کنید، فرقی ندارد. سختی زیادی در گروه ها هست و مطمئنم با دشواری خاص خودش روبرو خواهیم بود. ما انگیزه زیادی داریم، هرچند که به لحاظ امکاناتی به گرد پای آنها نمی رسیم اما از لحاظ تعصب و غیرت دو بار توانستیم به فینال برسیم و امیدوارم بازهم با تیم های خارجی روبرو شویم.

میزبانی از حریفان در استادیوم آزادی؟

فوتبال هیچوقت برای مسئولان اولویت نبوده که از لحاظ ساختار و امکانات بهتر گردد. فقط دنبال این هستیم لیگ برگزار گردد و تمام گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 شهریور 1402 بروزرسانی: 1 شهریور 1402 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 2236

به "حرف های جنجالی گل محمدی ، ما مفت خور نیستیم؛ شما هیچ کاری نکردید! ، آخرین شرایط خرید بازیکن خارجی و بازگشت عیسی آل کثیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف های جنجالی گل محمدی ، ما مفت خور نیستیم؛ شما هیچ کاری نکردید! ، آخرین شرایط خرید بازیکن خارجی و بازگشت عیسی آل کثیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید