فتحی با دلارهای حسینی چه می نماید؟

به گزارش مجله تور مالزی، بعد از دریافت حق ترانسفر حسینی از باشگاه ترکیه ای اما آنچه می تواند این انتقال را به انتقالی مثبت برای استقلال تبدیل کند، خرید بازیکن خارجی با کیفیت با دلارهای حاصل از انتقال مجید حسینی خواهد بود.

فتحی با دلارهای حسینی چه می نماید؟

به گزارش خبرنگاران / انتقال مجید حسینی به ترابوزان، جنبه های مثبت و منفی زیادی دارد. درست است که استقلال یکی از بهترین مهره هایش را از دست داد اما در عوض بابت صدور آی تی سی و رضایتنامه این بازیکن، مبلغ قابل توجهی از باشگاه ترابوزان دریافت کرد. این تازه در حالی بود که امیرحسین فتحی، سرپرست استقلال اعلام نموده بود که مبلغ انتقال حسینی خیلی بیشتر از 400 هزار دلاری است که باشگاه ترابوزان اعلام نموده است.

فتحی پیش تر گفته بود: مجید حسینی با رقمی بسیار بیشتر از آنچه باشگاه ترابوزان اعلام نموده منتقل گردیده و باشگاه استقلال درآمد قابل توجهی برای انتقال این بازیکن کسب نموده است که من ترجیح می دهم فعلا این رقم را رسانه ای نکنم.

امیرحسین فتحی دو روز پیش برای معین کردن این مبلغ به ترکیه سفر نموده بود و پس از برگزاری چند جلسه با مسوولان ترابوزان اسپور ترکیه، حق ترانسفر مجید حسینی را دریافت نموده است.

بعد از دریافت حق ترانسفر حسینی از باشگاه ترکیه ای اما آنچه می تواند این انتقال را به انتقالی مثبت برای استقلال تبدیل کند، خرید بازیکن خارجی با کیفیت با دلارهای حاصل از انتقال مجید حسینی خواهد بود. جایگزینی که بتواند جای خالی حسینی را پر کند و مهره کارآمدی در ترکیب استقلال به حساب بیاید. البته به شرط آن که کاهش ارزش لیر ترکیه، باعث نگردیده باشد که ترابوزان آن طور که با باشگاه استقلال توافق نموده بود، عمل نکند و تمام مبلغ توافق گردیده را به فتحی پرداخت نکند.

منبع: iran-varzeshi.com
انتشار: 30 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 9

به "فتحی با دلارهای حسینی چه می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی با دلارهای حسینی چه می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید