هشدار وریا یا دلگرمی سعادتمند؟

به گزارش مجله تور مالزی، احمد سعادتمند برای پرداختی مطالبات بازیکنان استقلال در حالی تا آخر فروردین فرصت خواسته که صحبت های وریا غفوری، حاکی از شرایط نابسامان آبی پوشان پایتخت است.

هشدار وریا یا دلگرمی سعادتمند؟

به گزارش مجله تور مالزی، مدت هاست که بازیکنان استقلال با توجه به دگرگونی های باشگاهی و مدیریتی نتوانستند حقوق و بخشی از مطالبات خود را دریافت کنند.

این امر موجب شده که بازیکنان استقلال در این رابطه نگرانی هایی را داشته باشند و نسبت به این مساله واکنش نشان دهند.

بعد از حضور احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال، پرداختی بازیکنان، جزو اولین الویت هایی بود که سعادتمند در دستور کار خود قرار داد. او همچنین در برنامه فوتبال برتر درباره شرایط پرداختی های بازیکنان گفت: تا آخر فروردین سعی خود را می کنیم پرداختی داشته باشیم اما اگر شرایط حال حاضر کشور را در نظر بگیریم باید کمی به ما فرصت بدهید. ما به قراردادهای بازیکنان و کادر فنی خود کاملا متعهد هستیم.

اما صحبت های وریا غفوری کاپیتان استقلال حاکی از شرایط نابسامان آبی پوشان پایتخت است. او در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: تیم ما شرایط خیلی خوبی ندارد. از نظر امکاناتی شرایط سختی داشتیم و اکنون نیز با کرونا دست و پنجه نرم می کنیم. شرایط خیلی جالبی نداریم و به ویژه جوانان تیم و بازیکنان با من تماس گرفتند و پیگیر مطالبات شدند. امسال دیدیم که قبل از عید باشگاه هیچ پرداختی نشد و این موضوع که برای اولین مرتبه رخ داد، خیلی بد بود. متاسفانه در واکنش به پیگیری بازیکنان چیزی نمی توانیم بگوییم و امیدوارم مسائل برطرف شود تا یک پرداختی به بازیکنان انجام شود.

با اینکه احمد سعادتمند برای پرداختی مطالبات بازیکنان استقلال تا آخر فروردین فرصت خواسته است اما صحبت های وریا غفوری روز گذشته، حاکی از شرایط نابسامان آبی پوشان پایتخت است.

در حال حاضر احمد سعادتمند در تلاش است با تامین منابع مالی و عقد قرارداد با اسپانسر های مورد تایید، حامیان مالی خود را در باشگاه فراهم کند و باید دید مدیرعامل جدید باشگاه استقلال می تواند وعده خود را در انتها ماه عملی کند و یا قرار است بازیکنان استقلال بازهم باید منتظر وعده های دیگر مدیران باشگاه باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 918

به "هشدار وریا یا دلگرمی سعادتمند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار وریا یا دلگرمی سعادتمند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید