پیشگویی ترسناک پیرزن اسرار آمیز برای سال 2023

به گزارش مجله تور مالزی، پیرزنی که گفته می شود حملات یازده سپتامبر به برج های دوقلو را پیش بینی کرده بود، پیشگویی ترسناکی برای سال 2023 دارد.

پیشگویی ترسناک پیرزن اسرار آمیز برای سال 2023

به گزارش خبرآنلاین، بابا وانگا، یک زن نابینا بلغاری بود، که شایعه شده است برخی از بزرگترین رویدادهای تاریخ جهان را پیش بینی کرده است.

او بیش از ربع قرن پیش درگذشت، اما گفته می شود بسیاری از پیش بینی های او مدت ها پس از مرگش محقق شده است.

اکنون، باورمندان به او ادعا می کنند که بابا وانگا یک فاجعه هسته ای ویرانگر را پیش بینی کرده است که امسال رخ خواهد داد.

گفته می شود که این عارف درباره انفجار بزرگ نیروگاه هسته ای در سال 2023 هشدار داده است که باعث می شود ابرهای سمی بر فراز آسیا مستقر شوند.

بابا وانگا پیشگویی های دیگری هم برای سال 2023 دارد که تغییر مدار زمین و طوفان قدرتمند خورشیدی در میان آن ها هستند.

همچنین گفته می شود که این پیشگوی بلغاری پیش بینی کرده است که در سال 2023 از یک سلاح بیولوژیک از طریق یک ابرقدرت استفاده می شود که باعث مرگ صدها هزار نفر می شود.

سلاح های بیولوژیکی میکروارگانیسم هایی مانند ویروس ها، باکتری ها یا قارچ ها یا مواد سمی تولید شده از طریق موجودات زنده هستند که برای ایجاد بیماری و مرگ در انسان، حیوان یا گیاه آزاد می شوند. آنها از طریق کنوانسیون سلاح های بیولوژیکی ممنوع شده اند.

حرف های نادرست و پیشگویی های غلط

پیشگویی های نادرست باباونگا هم بسیار زیاد است. از جمله پیش بینی های نادرست او این بود که چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده با بحرانی روبرو خواهد شد که کشور را به زیر می کشد. دونالد ترامپ مطمئناً در دوران ریاست جمهوری آمریکا را با چالش های بزرگی روبه رو کرد، اما آمریکا از بین نرفت.

بابا وانگا همچنین به اشتباه پیش بینی کرد که فینال جام جهانی 1994 از طریق دو تیم با نام های B شروع می شود (فینالیست ها برزیل و ایتالیا بودند)، و همچنین یک جنگ هسته ای بین سال های 2010 و 2014 که می دانیم به وقوع نپیوست.

همچنین گفته می شود که او خاتمه اروپا را در سال 2016 پیش بینی کرده است. آن سالی بود که بریتانیا به خروج از این پیمان رای داد، اما اروپا هم به عنوان یک قاره و هم به عنوان یک اتحادیه هنوز هم وجود دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 20 خرداد 1402 بروزرسانی: 20 خرداد 1402 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 2207

به "پیشگویی ترسناک پیرزن اسرار آمیز برای سال 2023" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشگویی ترسناک پیرزن اسرار آمیز برای سال 2023"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید