یک چهارم زیرساخت های آمریکا در معرض خطر سیل قرار دارند

به گزارش مجله تور مالزی، گزارشی که به تازگی منتشرشده نشان می دهد یک چهارم کل زیرساخت های حیاتی آمریکا در معرض سیل آسیب پذیر است.

یک چهارم زیرساخت های آمریکا در معرض خطر سیل قرار دارند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، گزارشی که به تازگی منتشرشده نشان می دهد در حال حاضر یک چهارم کل زیرساخت های حیاتی آمریکا در معرض خطر سیل قرار دارند و انتظار می رود این خطر طی دهه های آینده افزایش پیدا کند.

این گزارش که بنیاد فرست استریت، یک گروه پژوهشی فعال در زمینه ارزیابی مخاطرات محیطی، آن را تهیه نموده به آنالیز مناطقی پردخته که منازل مسکونی، شبکه های حمل و نقل، مدارس، بیمارستان، نیروگاه های برق و سایر زیرساخت های حیاتی با مخاطرات مربوط به سیل روبرو هستند.

این تحلیل، علاوه بر این به آنالیز احتمال تغییر الگوهای سیل طی سی سال آینده پرداخته و پیش بینی نموده تغییرات جوی باعث افزایش سطح آب دریا و بارندگی های شدیدی خواهد شد که زندگی مردم در سراسر ایالات متحده را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

در بخشی از این گزارش آمده است: هم اکنون، بیشتر از هر زمان دیگر روشن است که روش زندگی ما و اماکنی که در آن زنده می کنیم چطور تحت تأثیر محیط در حال تغییرمان قرار می گیرند. یکی از مهم ترین نتایج این تحول، آسیب پذیری زیرساخت های کشورمان است.

این گزارش تصریح می نماید مخاطرات موجود برای املاک مسکونی طی 30 سال گذشته با افزایش 10 درصدی روبرو خواهند بود. این در حالی است که در حال حاضر 12.4 ملک مسکونی در معرض خطر وجود دارند.

در حال حاضر دو میلیون مایل جاده (25 درصد) در معرض خطر سیل قرار دارند و انتظار می رود این رقم طی 30 سال آینده به 2.2 میلیون مایل افزایش پیدا کند.

املاک تجاری بین سال 2021 تا 2051 ممکن است افزایش 7 درصدی تجربه نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 آبان 1400 بروزرسانی: 12 آبان 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1800

به "یک چهارم زیرساخت های آمریکا در معرض خطر سیل قرار دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک چهارم زیرساخت های آمریکا در معرض خطر سیل قرار دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید