اعلام اسامی برندگان مزایده خودروهای خارجی ، قیمت های پیشنهادی تعیین شد

به گزارش مجله تور مالزی، نتیجه دور نخست مزایده خودروهای خارجی رسوبی 16 مهر ماه معین و اسامی برندگان نیز اعلام شد.

اعلام اسامی برندگان مزایده خودروهای خارجی ، قیمت های پیشنهادی تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، فرایند مزایده معین تکلیف 1062 دستگاه خودروهای رسوبی وارداتی از هفتم مهرماه شروع و نتیجه آن 16 مهرماه تعیین شد. طی این مزایده که بیش از 13 هزار نفر در آن شرکت کردند، برای بیش 965 خودرو به ارزش 2813 میلیارد تومان پیشنهاد قیمتی مطرح شد که میانه رشد قیمت های پیشنهادی 85 درصد بوده است.

در این مورد اسامی برندگان مزایده و قیمت های پیشنهادی برای هر دستگاه خودرو در سایت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به نشانی WWW.TAMLIKI.IR منتشر شد.

مخاطبان می توانند با مراجعه به این سایت به قسمت فهرست برندگان مراجعه نموده و گزینه فهرست برندگان مزایده های اموال منقول را انتخاب نمایند. سپس نوع فروش را مزایده و شماره فروش را 565 انتخاب نمایند.

پس از آن استان های مربوطه در قسمت استان به صورت فهرست در اختیار فرد قرار می گیرد. این استان ها که خودروهای مذکور در آن ها واقع شده اند شامل تهران، آذربایجان شرقی، خوزستان، مازندران، گیلان، هرمزگان، بوشهر و قم می شوند.

بر این اساس، اگر قیمت پیشنهادی نفر اول و دوم یک خودرو صفر باشد به معنای آن است که افراد از پیشنهاد خود انصراف داده اند. بنابراین خودروی مذکور دوباره به مزایده می رود.

بعلاوه اگر فردی که بالاترین پیشنهاد قیمتی را مطرح نموده و برنده نخست است در زمان معین شده مبلغ را واریز نکند نفر دوم برنده مزایده خواهد بود و چنانچه این فرد نیز در زمان معین شده مبلغ را واریز نکند، خودرو از مزایده خارج شده و دوباره به مزایده می رود.

بر این اساس، در دور نخست مزایده 62 دستگاه لکسوس، 40 دستگاه پورشه ماکان، 182 دستگاه کیا، 152 دستگاه بی ام و، 8 دستگاه بنز، 459 دستگاه هیوندا، 154 دستگاه تویوتا، یک دستگاه ولوو، 3 دستگاه پورشه باکستر و یک دستگاه بی نام به مزایده گذاشته شدند که 9 دستگاه فاقد پیشنهاد بودند.

بعلاوه 58 دستگاه به علت مغایرت در تعیینات از مزایده خارج شد و 17 دستگاه خودرو نیز به فروش نرفت. به همین علت قرار است یک مزایده دیگر نیز برگزار گردد که جزییات آن هنوز اعلام نشده است.

  • جزئیات برگزاری دور تازه مزایده خودروهای رسوبی | 22 پورشه عرضه می گردد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 مهر 1401 بروزرسانی: 19 مهر 1401 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 2103

به "اعلام اسامی برندگان مزایده خودروهای خارجی ، قیمت های پیشنهادی تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام اسامی برندگان مزایده خودروهای خارجی ، قیمت های پیشنهادی تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید