حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

به گزارش مجله تور مالزی، کیفیت اتفاقی نیست! حضور متمایز رونیکس در بیست وسومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران، معتبرترین رویداد صنعت ساختمان در سطح کشور و خاورمیانه، روایتگر این واقعیت خواهد بود. اما این کیفیتی که اتفاقی نیست، چه مشخصه های ویژه ای دارد که آن را از سایر برندها متمایز می نماید؟ در این نوشتار به این موضوع می پردازیم.

حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

از کجا آغاز کنیم؟

کیفیت از آن دسته مفاهیمی است که برای آن تعاریف متعددی ذکر شده است. وجه مشترک تمام این تعریف ها محصول است. پس ما هم از محصول آغاز می کنیم! قطعا محصولات و خدمات بدون عیب و نقص، متناسب با احتیاجهای بازار، قابل اعتماد، بادوام، رضایت بخش و تامین نماینده خواسته های واقعی مشتری، همگی مفهوم کیفیت را به برترین شکل در فکر ما تداعی می نمایند.

محصولات رونیکس، به کیفیت متمایز بین مشتریان شناخته می شوند. رونیکس در طی سال های گذشته با تکیه بر تخصص، استفاده از تکنولوژی روز دنیا در ساخت ابزار، شناخت احتیاج بازار، نیروی انسانی متعهد و خدمات پس از فروش متمایز، نگاه مصرف نماینده به ابزار را تغییر داده و البته که در این راه پر پیچ و خم، از هدایت ها و تجارب ارزشمند بزرگان و پیشکسوتان بزرگ بازار ابزار بهره برده و همیشه قدردان آن ها است.

به کجا می رویم؟

نمی توان به عنوان پارامتری کمّی به کیفیت نگریست. بهبود و تقویت مستمر برای هر خدمت، محصول و ویژگی، نقطه پایانی ندارد. آگاهی از اهمیت کیفیت، سازمان دهی برای دستیابی به هدف، آموزش کارکنان، کوشش برای حل مساله، نظارت مستمر بر پیشرفت، تقدیر و تحسین هر قدم مثبت، انتقال نتایج، حفظ پیروزیت و برنامه ریزی مداوم برای حرکت و پیشرفت، همگی از مهم ترین عواملی هستند که موجب حفظ و ارتقای کیفیت در صنایع و خدمات مختلف می شوند.

رونیکس، به عنوان برند پیشرو در صنعت ابزار ایران با برنامه ریزی در بازه های زمانی مختلف و با تکیه بر همین نکات، همیشه در کوشش بوده تا توقعات مصرف نماینده از محصول باکیفیت را به برترین شکل برآورده کند و مفهوم جدیدی از کیفیت را در فکر مصرف نمایندگان جا بیندازد.

دنیای ابزار؛ اصیل، پرقدرت و متنوع

دنیای ابزار، اصیل، پرقدرت و متنوع است. ابزار، خلق می نماید و می آفریند؛ فراوری و پیشرفت تکنولوژی در گروی خوب بودن حال دنیای ابزار است؛ فراوری هیچ محصولی در دنیا بدون وجود ابزار مسیر نیست. این تغییر فرهنگ و نگرش جامعه در استفاده از ابزار است که موجب شکوفایی فراوری، تحول در اشتغال زایی و جهش در شرایط مالی می گردد؛ جهشی که منجر به توسعه پایدار هر جامعه می گردد.

دنیای ابزار می تواند به رونق صنایع بزرگ از فولاد و پتروشیمی و خودرو سازی گرفته تا صنایع ساختمانی، آهنگری، صنایع چوب و ... منجر گردد. هدفی که رونیکس همیشه در جستجوی آن است. از طرف دیگر، ابزار علاوه بر کارگاه ها و کارخانجات مختلف، در خانه ها نیز کاربرد دارد و اقبال عمومی جامعه به انجام کارهای فنی در منزل باعث شده تا نگاه ویژه ای به این صنعت معطوف گردد. همین نگاه ویژه باعث ایجاد رونق دنیای ابزار و بعلاوه کسب وکارهای مرتبط با این صنف اصیل و قدرتمند شده است.

اهمیت کیفیت ابزار

لازمه فراوری صنعتی پیروز، استفاده از ابزارآلات و قطعات باکیفیت است. فراوری باکیفیت نیز حاصل نمی گردد مگر با برنامه ریزی، هدف گذاری، رصد دائمی بازار ابزار، به کارگیری فناوری های نوین و نظارت مستمر بر روند انجام کار. برای فراوری ابزارآلات و قطعات باکیفیت، باید از تیم بزرگ و متخصص یاری گرفت تا با کوشش های بی وقفه خود بتوانند بر چالش های موجود غلبه نموده و راه رسیدن به پیروزیت را هموارتر نمایند. فراورینمایندگان ابزار به عنوان محور فراوری صنعتی باید از تمام امکانات موجود خود استفاده نموده؛ همگام با علم روز دنیا حرکت کند و با حفظ کیفیت و بهبود مستمر محصولات خود گامی بلند در جهت توسعه و فراوری صنعتی پایدار در جامعه بردارند.

تنوع بی نظیر ابزارآلات و قطعات رونیکس

مهم ترین هدف رونیکس، طراحی و فراوری محصولاتی با کیفیت متمایز و تنوع بی نظیر است تا بتواند جوابگوی احتیاجهای مختلف طیف گسترده مصرف نمایندگان دنیای ابزار باشد. به همین دلیل، تیم خلق محصول رونیکس، بیش از 2500 نوع ابزارآلات مختلف را طراحی و فراوری نموده است. بعلاوه، رونیکس به عنوان بزرگ ترین بانک قطعات ابزار ایران، 34000 نوع قطعه مختلف را روانه بازار ابزار ایران می نماید.

ابزارآلات رونیکس را می توان به چهار دسته برقی، شارژی، بنزینی و بادی تقسیم کرد:

 • ابزار برقی: شامل انواع دریل، بتن کن، چکش تخریب، اره فارسی بر، فرز و مینی فرز، دستگاه پولیش، سشوار صنعتی، دستگاه کارواش و ... می گردد.
 • ابراز شارژی: شامل دریل شارژی، پیچ گوشتی شارژی، فرز شارژی، بتن کن شارژی، حاشیه زن شارژی و ... می گردد.
 • ابزار بنزینی: شامل اره زنجیری بنزینی، حاشیه زن بنزینی، موتوربرق بنزینی و... می گردد.
 • ابزار بادی: شامل میخکوب و منگنه کوب بادی، دریل بادی، پیستوله بادی، کمپرسور بادی و ... می گردد.

برای مثال، انواع کارواش رونیکس با ویژگی ها و آیتم کدهای متنوع، در مدل های ذغالی و دینامی کامپکت فراوری می شوند تا جوابگوی احتیاجهای طیف گسترده کاربران خانگی و صنعتی باشند.

بعلاوه، انواع چکش تخریب رونیکس به خصوص محصولات سری تاپ لاین این برند، با کیفیت متمایز و هم رده با سوپربرندهای دنیای فراوری شده اند و انتخابی ایده آل برای مصارف صنعتی هستند.

کیفیت رونیکس اتفاقی نیست!

کیفیت اتفاقی نیست! در این جمله به ظاهر کوتاه و ساده، رازهای زیادی نهفته است. دستیابی به کیفیت متمایز، احتیاج به برنامه ریزی و کوشش های بی وقفه دارد. تغییرات پویا و حرکت به سطوح بالاتر عملکردی با توجه به دنیای رو به پیشرفت کنونی، از مهم ترین اهداف پیش روی رونیکس است.

رونیکس، بزرگترین بانک قطعات ابزار ایران، متنوع ترین فراورینماینده ابزارآلات صنعتی و برندی شناخته شده در سطح بین الملل، همیشه کیفیت را به عنوان شالوده، سنگ بنا و مهم ترین رکن از ارکان خود مورد توجه ویژه قرار داده است؛ به طوری که این مفهوم در هر خشت از این بنای بزرگ متبلور شده است:

 • کیفیت در انتخاب مواد اولیه
 • کیفیت نظارت بر فرآیند خلق محصول
 • کیفیت طراحی و ساخت محصول، مطابق با معتبرترین استانداردهای دنیای
 • کیفیت در تنوع محصولات
 • کیفیت در تحقیقات بازار و رصد لحظه به لحظه فناوری های نوین
 • کیفیت در شایسته گزینی، آموزش و پرورش منابع انسانی متخصص، اخلاق مدار و متعهد
 • کیفیت در نظارت بر کارکنان از لحاظ شاخص عملکرد و شاخص رفتار
 • کیفیت در توزیع ابزارآلات و قطعات
 • کیفیت در خدمات پس از فروش

رونیکس بعد از فروش محصولات نیز در کنار خریداران می ماند تا خدمات گسترده خود را به آن ها ارائه دهد. بله، کیفیت اتفاقی نیست! میلیون ها تجربه کاربری پیروز در خصوص ابزارآلات و بانک جامع قطعات رونیکس در ایران به خوبی گویای این واقعیت هستند. کیفیت محصولات رونیکس اتفاقی نیست؛ کیفیتی که باعث شده تا رونیکس آخرین ابزاری باشد که می خرید!

نمایش قدرت و کیفیت رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان

زمان برگزاری بیست وسومین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران در تاریخ 12 تا 15 مرداد ماه و در محل نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت 8 تا 16 عصر خواهد بود. رونیکس با حضور در این رویداد بزرگ، بار دیگر بی واسطه با طیف گسترده مصرف نمایندگان دنیای ابزار و صنعت ساختمان ارتباط برقرار می نماید.

غرفه رونیکس واقع در سالن 40 نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، میزبان همکاران صنعت ابزار و یراق سراسر کشور، علاقه مندان به دنیای ابزار، فعالان صنعت ساختمان و تمامی عزیزانی است که می خواهند از جدیدترین نوآوری های این برند و تکنولوژی های روز دنیا در ساخت ابزار باخبر شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 مرداد 1402 بروزرسانی: 7 مرداد 1402 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 2227

به "حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور متمایز رونیکس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید