افتتاح راه آهن، حضور انبوه گردشگران را در اردبیل رقم خواهد زد

به گزارش مجله تور مالزی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در صورت افتتاح پرو ژه راه آهن اردبیل در سال 1400 گردشگری اردبیل از حالت فصلی خارج می شود و انبوه گردشگران به ویژه در فصل زمستان به این استان گسیل خواهند شد.

افتتاح راه آهن، حضور انبوه گردشگران را در اردبیل رقم خواهد زد

به گزارش مجله تور مالزی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی اظهار کرد: توسعه زیرساخت های حمل و نقل نقش مهم و تاثیرگذاری در توسعه صنعت گردشگری استان ایفا می کند و می تواند زمینه برای حضور هر چه بیشتر گردشگران در منطقه را فراهم آورد.

او افتتاح پروژه راه آهن را از جمله طرح های تاثیرگذار در صنعت گردشگری اردبیل برشمرد و اظهار داشت: با توجه به سرعت پیشرفت پروژه راه آهن اردبیل در صورت افتتاح آن در سال 1400 گردشگری اردبیل از حالت فصلی خارج شده و انبوه گردشگران از اقصی نقاط کشور برای استفاده از ظرفیت گردشگری زمستانی به این استان گسیل خواهند شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل اضافه نمود: راه آهن و حمل و نقل ریلی مطمئن ترین، ایمن ترین و ارزان ترین وسیله حمل و نقل در فصل زمستان برای تردد گردشگران در استان اردبیل خواهد بود و زمینه برای رونق گردشگری زمستانی را فراهم می آورد.

فلاحی گردشگری زمستانی را صنعتی پ ردرآمد و دارای ظرفیت بالا برشمرد و شرح داد: برنامه ریزی لازم در راستای رونق و توسعه گردشگری زمستانی در استان انجام می شود تا بتوانیم زمینه برای خروج گردشگری استان از حالت فصلی را فراهم کنیم.

او گفت: در سال های گذشته با اقداماتی که در بخش گردشگری استان اجرا شده است، اردبیل به برند گردشگری در کشور تبدیل شده است که خروج این بخش از حالت فصلی می تواند زمینه برای رونق هر چه بیشتر در صنعت گردشگری استان را فراهم آورد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 937

به "افتتاح راه آهن، حضور انبوه گردشگران را در اردبیل رقم خواهد زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح راه آهن، حضور انبوه گردشگران را در اردبیل رقم خواهد زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید