بازخواست پرسپولیس به خاطر غیبت گل محمدی، سازمان لیگ خواب است!

به گزارش مجله تور مالزی، به گزارش خبرنگاران، در حالی که تعدادی از سرمربیان تیم های لیگ رجحان از حضور در نشست های خبری سرباز می زنند و سازمان لیگ هم هیچ واکنشی به غیبت های آنها ندارد، کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاه پرسپولیس به خاطر دو جلسه غیبت یحیی گل محمدی در نشست خبری توضیح خواسته است.

بازخواست پرسپولیس به خاطر غیبت گل محمدی، سازمان لیگ خواب است!

پیگیری و نامه نگاری کنفدراسیون فوتبال آسیا با باشگاه پرسپولیس نشان می دهد که حضور مربیان بدون داشتن دلیل منطقی و محکمه پسند در نشست های خبری ممنوع است اما این موضوع از سوی سازمان لیگ مورد توجه قرار نمی گیرد.

سایت باشگاه پرسپولیس با اعلام خبر نامه نگاری کنفدراسیون آسیا با این باشگاه نوشت: پس از آن که یحیی گل محمدی سرمربی پیروز تیم فوتبال پرسپولیس دو جلسه از نشست های خبری مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 در شهر گوا کشور هند را از دست داد، مسئولان کمیته اجرایی این مسابقات با ارسال نامه ای، از باشگاه پرسپولیس درخواست توضیح در این مورد کردند.

با این حال، کنفدراسیون فوتبال آسیا توضیحات کمیته بین الملل باشگاه در ارتباط با عدم شرکت سرمربی تیم، در دو کنفرانس خبری را قابل قبول دانست و از پیگیری موضوع خودداری کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به باشگاه پرسپولیس، ضمن تشکر از توضیحات ارایه شده و پذیرش موارد مطروحه در ارتباط با عدم حضور یحیی گل محمدی در دو کنفرانس خبری، پرونده را مختومه خاطرنشان کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1583

به "بازخواست پرسپولیس به خاطر غیبت گل محمدی، سازمان لیگ خواب است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازخواست پرسپولیس به خاطر غیبت گل محمدی، سازمان لیگ خواب است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید