تعطیلی دور رفت لیگ والیبال یعنی مسخره شدن، درانتخاب میزبان دقت گردد

به گزارش مجله تور مالزی، رحمان محمدی راد در مصاحبه با خبرنگاران درباره برگزاری دور برگشت رقابت های لیگ برتر والیبال با روش VNL گفت: با شیوه VNL موافق هستم. با توجه به تعداد پایین تیم ها تصورم بر این بود اجرای روش VNL سخت و نشدنی باشد. طبق برنامه ای که ارائه دادند کمی متعجب شدم چرا که در یک هفته دو تیم یک بازی دارند، تیم های 13 و 14 هفته نخست با یکدیگر بازی دارند و چهار تیم بالای جدول هفته نخست باید با یکدیگر رقابت نمایند و راه دیگری وجود ندارد. به همین دلیل تصورم این بود شیوه VNL نشدنی باشد اما همه تیم ها موافقت کردند و بحثی در این زمینه نشد.

تعطیلی دور رفت لیگ والیبال یعنی مسخره شدن، درانتخاب میزبان دقت گردد

سرمربی تیم والیبال سپاهان تاکید نمود: تمام تیم ها با تعداد زیاد مسابقات موافق بودند پس شیوه VNL پذیرفته شد. در حال حاضر بحث میزبان های هفته بسیار مهم است. شهرهای استان هایی باید میزبان شوند که امکانات اسکان، هتل و سالن های استاندارد برگزاری مسابقات را داشته باشند. حداقل باید چهار رختکن برای چهار تیم وجود داشته باشد. امیدوارم این موارد در نظر گرفته گردد و سپس میزبان انتخاب گردد تا به حفظ سلامت تیم ها یاری گردد.

وی در ادامه گفت: امیدوارم در سرانجام خروجی خوبی از لیگ برتر داشته باشیم و اتفاق سال گذشته تکرار نگردد چرا که خروجی نداشتیم. شاید اگر تجربه حال حاضر را داشتیم به هیچ وجه مسابقات پارسال متوقف نمی شد و ممکن بود به تعویق می انداختیم که حداقل خانواده والیبال یک سال بدون خروجی نمی شد. امیدوارم این امر سال جاری محقق گردد و درباره لیگ سال 99 بتوانیم صحبت کنیم.

محمدی راد در پاسخ به این سوال که تیم های پایین جدول با توقف دور رفت موافق بودند نظر شما درباره این پیشنهادات چیست؟ گفت: متاسفانه عنوان کردن این پیشنهاد هم پسندیده نبود. در شان و منزلت لیگ و والیبال ایران نیست که هفت هفته برگزاری مسابقات را نادیده بگیریم و کنار بگذاریم، فارغ از اینکه چه تیمی در چه جایگاهی واقع شده است. فقط از داخل لیگ ایران را رصد نمی نمایند بلکه کشورهایی هستند که رقابت های لیگ برتر ایران را دنبال می نمایند و با شنیدن تعطیلی دور رفت مسخره خواهند کرد.

سرمربی تیم والیبال سپاهان در سرانجام گفت: برای والیبال ایران که قهرمانی آسیا را یدک می کشد و قهرمانی دنیا را در سر دارد چطور می توانند برگزاری هفت هفته رقابت را نادیده بگیرند و از ابتدا شروع نمایند. متاسفانه تیم هایی این پپشنهاد را مطرح کردند که نتیجه نگرفته اند. اگر کمی فکر می کردند و انصاف رعایت می شد چنین پیشنهادی عنوان نمی شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1248

به "تعطیلی دور رفت لیگ والیبال یعنی مسخره شدن، درانتخاب میزبان دقت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی دور رفت لیگ والیبال یعنی مسخره شدن، درانتخاب میزبان دقت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید