حضور مردم سیلی دیگری به استکبار جهانی است

به گزارش مجله تور مالزی، عبدالمحمد زاهدی در حاشیه برگزاری راهپیمایی 13 آبان در خیابان شهدای قزوین در مصاحبه با خبرنگاران اظهارداشت: حضور باشکوه مردم امروز هم بار دیگر جهانیان را به تفکر و تعجب واخواهد داشت تا ببینند ملت مطلع و انقلابی ایران همچنان در مسیر آرمانهای خود ایستاده است.

حضور مردم سیلی دیگری به استکبار جهانی است

وی اضافه نمود: این حضور پیغام های زیادی دارد و می توان با اقتدار به دشمنان گفت که این همه توطئه و مانع تراشی در مسیر انقلاب هرگز نتوانسته در عزم و اراده ملت ایران در پایبندی به ارزشها و دفاع از نظام اسلامی کمترین خللی وارد کند اما امیدواریم دشمنان به خود بیایند و دست از شیطنت بردارند.

زاهدی بیان نمود: به نظر می رسد آمریکا در درون خود با مسائل عدیده ای روبروست که می تواند به فروپاشی این نظام منجر گردد و رئیس جمهور آمریکا برای فرار از واقعیتها خود را مشغول بیرون از مرزها نموده و با انحراف اذهان می خواهد از مسائل داخلی شانه خالی کند.

استاندار قزوین توضیح داد: حضور باشکوه و گسترده مردم در این راهپیمایی پیغام روشنی برای جهانیان دارد و آن اینکه ملت ما گوش به فرمان رهبری است و با تحمل همه سختی ها حاضر نیست زیر بار زورگویی و استثمار و استکبار برود و در این چهل سال نیز نشان داده است ایستادگی را از سالار شهیدان آموخته و در این مسیر ثابت قدم است.

زاهدی ضمن تشکر از حضور مردم در مراسم سیزده آبان اظهارامیدواری کرد با ایستادگی ملت در برابر زیاده خواهی دشمنان استکباری شاهد عبور از مسائل و سربلندی دوباره ایران اسلامی در عرصه جهانی باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 اسفند 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 88

به "حضور مردم سیلی دیگری به استکبار جهانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مردم سیلی دیگری به استکبار جهانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید