حمله تند داریوش مصطفوی به علی کفاشیان و همکارش

به گزارش مجله تور مالزی، داریوش مصطفوی در خصوص اینکه عباس ترابیان رئیس پیشین کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال اعلام کرده این فدراسیون جای خوبی برای بازگشت نیست، گفت: فوتبال ما شهر هرت است و همه چیز شدنی است. مباحث آقای ترابیان هنوز برای مردم مشخص نیست. همه مطالب را که من نباید بگویم. مسئولان باید بگویند.

حمله تند داریوش مصطفوی به علی کفاشیان و همکارش

او ادامه داد: اگر این حرف را بزنم 50 خبرنگار به من حمله می کنند و می گویند برای ما هم بگو! حوصله ندارم.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال گفت: در زمان آقای کفاشیان و ترابیان قرار بود برای داوران ما هدست بخرند. مکاتبه می کنند می گویند کننده ما ترابیان است. باید پول به حساب آن شرکت می ریختند. قرار بود از مبلغ حق پخش، هد ست را بخرند.

مصطفوی در خصوص اینکه ترابیان گفته در فدراسیون فوتبال پفراینده سازی می کنند، اظهار کرد: خجالت می کشم حرف هایی را بزنم که هتک حرمت شود. در دوره ما ترابیان و کفاشیان جایی در فدراسیون فوتبال نداشتند. دوره ما دوره تخصص بود. با 17 نفر کار را انجام می دادیم، ولی این ها با 45 نفر در فدراسیون و با 80 میلیارد تومان می فرایند جام جهانی.

او ادامه داد: ترابیان که گفته فدراسیون جای زد و بند است، خودش چطور وارد فوتبال شد؟ ترابیان در زمان ریاست صفایی فراهانی از طریق وزارت نفت به فدراسیون معرفی گشت. پارتی بازی هم اگر اجرا شده باشد روی ترابیان و کفاشیان اجرا شده است. هیچکس به اندازه آن ها از رانت استفاده نکرد. نمی شود همه را متهم کرد که فدراسیون جای پفراینده سازی است. پفراینده را فدراسیون نساخت؛ جای دیگر ساخت.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال خطاب به ترابیان گفت: شما بعد از دو روز شماره حساب فدراسیون را عوض کردی و ایمیل زدی - پول حق پخش بازی های تیم ملی را - به حساب دیگر بریزند. نمی خواهم وارد این ماجرا بشوم. اگر وارد شوم همه مدارک را می آورم که پول در حساب دوستان آقای ترابیان و زیر نظر کفاشیان است.

مصطفوی که با رادیو جوان گفتگو می کرد، در پاسخ به این سئوال که آیا اسنادی هم دارد؟ اظهار کرد: من اسناد را ندارم. مرا وسط نیندازید، ولی آگاه هستم. گناهکار اول ترابیان است و گناهکار دوم کفاشیان!

او گفت: این زد و بند ها در فدراسیون کفاشیان با اطلاع یا بدون اطلاع او بوده است، ولی در نهایت خود کفاشیان مسئول است. آن ها کسانی را داشتند که حرف و مدارکشان را باور کنند. بگویند چرا این پول به حساب فدراسیون ریخته نشده و به حساب ایمیلی که آقای ترابیان اعلام کرده واریز شده است؟ نمی دانم چرا کمیته استیناف کار را سخت کرده است. یک بلیت بگیرند و یک نفر را به دبی بفرستند. تمام مدارک شرکت ام. پی. سیلوا هست و همه چیز معین است. نمی خواهند این کار را بکنند. حوصله و وقت ندارند. از نظر این ها - 316 هزار دلار - پول کمی است و قابل رسیدگی نیست.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال شرح داد: کفاشیان کورخوانده است! درست است فوتبال ما شهر هرت است، ولی نمی تواند -به فدراسیون- برشود. بهافرایند هزار برابر کفاشیان علم فوتبال دارد، چون از جوانی فوتبالیست بوده و در فوتبال مشغول به کار بوده است.

مصطفوی تاکید کرد: کفاشیان و ترابیان مقابل نبی و بهافرایند 10 مقابل 100 هستند. با این حرکت هایی که کردند، فیفا آگاه می شود و می گوید اساسنامه شما را قبول ندارم. شاید فیفا برای انتخابات فدراسیون ما کننده بفرستد. اینقدر بی لیاقت هستیم که نمی توانیم یک انتخابات سالم برگزار کنیم.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در پایان گفت: از زمانی که صفایی فراهانی به فدراسیون فوتبال آمد تا امروز انتخابات فدراسیون مخدوش و صد درصد فرمایشی بوده است. در زمان مهدی تاج یک مقدار زیادی اصلاح اساسنامه شد و نزدیک شدیم، ولی اگر از قوطی، کفاشیان و ترابیان ها بیرون بیاید وای به حال مملکت!

منبع: فرارو
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1031

به "حمله تند داریوش مصطفوی به علی کفاشیان و همکارش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تند داریوش مصطفوی به علی کفاشیان و همکارش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید