دکوراسیون داخلی شرکت ساختمانی

به گزارش مجله تور مالزی، این ساختمان، دفترِ اصلی یکی از شرکت های ساختمانی در سانفرانسیسکو است. این شرکت میخواهد با طراحی و ساخت و ساز هوشمندانه، تحول بزرگی در این صنعت ایجاد کند. هدفی که در تک تک اتاق ها و اجزای این ساختمان به وضوح معین است. این دکوراسیون داخلی شرکت ساختمانی حاصل ترکیب برنامه ریزی حساب شده، چیدمان دقیق، عناصر چوبی، رنگ سفید و البته رنگ قرمز است که در همه پروژه های این شرکت به کار می رود. همه هدف این مجموعه، ایجاد فضایی بود که مشوق همکاری، برقراری ارتباط و استفاده از تکنولوژی امروزی باشد.

دکوراسیون داخلی شرکت ساختمانی

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت چینی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

این دکوراسیون داخلی شرکت ساختمانی در مدت زمان کوتاه و با همکاری بین مشتری و طراح انجام شد. طراح پروژه سعی کرد با حفظ بخشی از مصالح و خصوصیات قبلی ساختمان، یک نتیجه قابل قبول ارائه کند. قاب عظیم و قرمزی که به محض ورود به دفتر می بینید، مثل یک قاب عکس، چشم اندازهای زیبای شهر را در دل خود جا نموده. بسیاری از برج هایی که در این قاب آمده اند، پروژه های در حال اجرا همین شرکت هستند. این قاب عظیم و قرمز، که از طریق نورپردازی های هاله وار جلوه گرفته، یکی از جسورانه ترین اقدامات طراح در این پروژه بوده. تعدادی میز و جایگاه راحتی در این اتاقک قرار گرفته که برای نشستن مدعوین یا برگزاری جلسات و تعامل های گروهی، بسیار مناسب است. برخی از تصاویر گرافیکی و پیغام های متنی که روی در و دیوار دفتر می بینید، نماد برند شرکت هستند.

فضای داخل شرکت، به صورت L طراحی شده. راهرویی که به موازای کمدهای شخصی پرسنل و یک گالری هنری ساخته شده، دو ضلع این فضا را به هم متصل نموده. یک ضلع با دفاتر اداری شخصی، و ضلع دیگر با اتاق های کار جمعی پر شده. نقطه مقابل این فضا، یک آزمایشگاه هوشمند برای کارهای تعاملی ساخته شده. این اتاق، پرسنل را به همکاری و تعامل فکری و نظارت پروژه ها از راه دور تشویق می نماید. این آزمایشگاه، مانند غاری است که با پیشرفته ترین تکنولوژی روز ساخته شده و نمونه کوچکی از پروژه های در حال اجرا خود شرکت است. در قسمت انحنای طرح L، یک میز کار عظیم واقع شده است که به فضای سنتی و معمولی شرکت، کمی تنوع می دهد. این میز، یک فضای پرنور و وسیع برای همکاری و گپ و گفت صمیمانه پرسنل است.

منبع: retaildesignblog

منبع: بازسازی ساختمان
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 915

به "دکوراسیون داخلی شرکت ساختمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون داخلی شرکت ساختمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید