طرح اقدام ملی مسکن در قزوین هیچ گونه پیشرفتی نداشته است

به گزارش مجله تور مالزی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: طرح اقدام ملی مسکن در قزوین به دلیل عمل نکردن دستگاه های ذیربط به تعهدات خود از سه ماه گذشته تا به امروز هیچ گونه پیشرفتی نداشته است.

طرح اقدام ملی مسکن در قزوین هیچ گونه پیشرفتی نداشته است

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران قزوین، علی فرخزاد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در نشست شورای تأمین مسکن استان گفت: عملیات احداث هزار و 200 واحد مسکونی ویلایی 2 طبقه در قالب طرح اقدام ملی مسکن در ناحیه شهری مهرگان قزوین به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) واگذار شده بود که متأسفانه در این پروژه تا به امروز هیچ گونه پیشرفت فیزیکی مشاهده نشده است.

وی توضیح داد: سازمان بنیاد مسکن نیز همچون ستاد اجرایی ستاد فرمان امام (ره) به تعهدات خود در طرح اقدام ملی مسکن قزوین که احداث سه هزار و 50 واحد بوده، جامه عمل نپوشانده است.

فرخزاد با بیان اینکه، سایر استان های همجوار، در طرح اقدام ملی مسکن بسیار پیشتاز بوده اند، مطرح نمود: متاسفانه ناهماهنگی و فقدان برنامه ریزی صحیح در بعضی دستگاه های اداری باعث شده است تا پروژه های اقدام ملی مسکن فاقد پیشرفت باشد.

وی اعلام کرد: فرصت یک هفته ای به بنیاد مسکن داده می گردد، تا عملیات اجرایی پروژه های تحت نظر بنیاد مسکن را شروع کند، در غیر این صورت این پروژه ها به کارگزار دیگری واگذار خواهد شد.

فرخزاد ادامه داد: طرح اقدام ملی مسکن، یکی از مهمترین پروژه هایی است که به جد پیگیر اجرایی شدن آن هستیم و در صورتی که دستگاه های کارگزار همچنان به تعهدات خود عمل نکنند، ساخت مسکن را به خود متقاضیان طرح اقدام مسکن ملی واگذار می کنیم

وی مطرح نمود: بر اساس استعلامات انجام شده بعضی از متقاضیان نسبت به واریز وجه خود در این طرح اقدام نکرده اند که به آن ها فرصت واریز مجدد داده می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1531

به "طرح اقدام ملی مسکن در قزوین هیچ گونه پیشرفتی نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح اقدام ملی مسکن در قزوین هیچ گونه پیشرفتی نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید