فوتبال دنیا، ارنستو والورده: لگانس در یک چشم به هم زدن 2 گل زد، در وضعیت دشواری قرار داریم

به گزارش مجله تور مالزی، فوتبال دنیا - ارنستو والورده از اینکه تیم فوتبال لگانس توانسته در یک دقیقه 2 بار دروازه بارسلونا را باز و شکست را به پیروزی تبدیل کند، متعجب است.

فوتبال دنیا، ارنستو والورده: لگانس در یک چشم به هم زدن 2 گل زد، در وضعیت دشواری قرار داریم

به گزارش مجله تور مالزی، ارنستو والورده سرمربی بارسلونا پس از رقم خوردن اولین شکست فصل تیمش گفت: گاهی شرح اتفاقات درون زمین سخت می گردد. در یک چشم بر هم زدن، لگانس نتیجه را عوض کرد و بعد هم تمام فضاها را بست. به همین خاطر نتوانستیم شانس های گلزنی زیادی خلق کنیم. لحظات سختی را پشت سر می گذاریم اما بازی شنبه اهمیت زیادی دارد و مقابل طرفدارانمان بازی می کنیم. باید خودمان را بالا بکشیم و امیدوارم طرفداران در این راه به ما یاری نمایند.

وی اضافه نمود: فوتبال همین است. با یک گل زودهنگام احساس آرامش پیدا کردیم و همه چیز در 2 دقیقه عوض شد. به خاطر همه اتفاقاتی که در 2 بازی اخیر اتفاق افتاده در وضعیت سخت و غیرمنتظره ای قرار گرفته ایم. از دست دادن 5 امتیاز در 2 بازی ما را ناراحت می نماید اما باید به پیش برویم. جدول رده بندی لالیگا

سرمربی بارسلونا بیان کرد: لگانس چند لایه دفاع می کرد و به همین خاطر برای ما رسیدن به محوطه جریمه آنها سخت بود و نتوانستیم موقعیت های گل چندانی خلق کنیم. به گل دوم احتیاج داشتیم تا حریف به کلی باز گردد و به ما فضا بدهد. گل دوم برای ما گران تمام شد چون بعد از آن دیگر نتوانستیم با آرامش بازی کنیم. اگر می توانستیم گل دوم را بزنیم، بازی را می بردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 55

به "فوتبال دنیا، ارنستو والورده: لگانس در یک چشم به هم زدن 2 گل زد، در وضعیت دشواری قرار داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، ارنستو والورده: لگانس در یک چشم به هم زدن 2 گل زد، در وضعیت دشواری قرار داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید