مدیرعامل خانه تئاتر در انتهای الوند دیده می گردد

به گزارش مجله تور مالزی، اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و شهرام گیل آبادی مدیرعامل خانه تئاتر چهارشنبه 17 اردیبهشت ساعت 7:30 مهمان برنامه در انتهای الوند می شوند.

مدیرعامل خانه تئاتر در انتهای الوند دیده می گردد

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه فرهنگی مجله تور مالزی، به مناسبت روز اسناد ملی و میراث مکتوب برنامه در انتهای الوند میزبان اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران است و در ادامه نیز شهرام گیل آبادی مدیرعامل خانه تئاتر به اوضاع تئاتر در ایام کرونا می پردازد.

برنامه صبحگاهی در انتهای الوند مجله ای تصویری با آیتم های بسیار متنوع است که می کوشد در جهت افزایش شور و انگیزه و در راستای افزایش روحیه امید در مخاطبانش گام بردارد و با اجرایی خوش ریتم و پرانرژی طیف گسترده ای از بینندگان را جذب خود کند.

این برنامه ضمن تمرکز بر مصاحبه های متنوع و دعوت از صاحبنظران حوزه های گوناگون، کوشش نموده با ضرباهنگی مناسب آیتم هایی جذاب را به نمایش گذارد.

مخاطبان در انتهای الوند هر روز صبح در جریان مهمترین اخبار فرهنگی -هنری روز قرار می گیرند و شاهد مرور و آنالیز داغ ترین خبر های ورزشی هستند.

فراوری برنامه های آموزشی در قالب ویدیو های کوتاه یک تا دو دقیقه ای با موضوعاتی، چون نویسندگی، عکاسی، خوشنویسی، آشپزی، حقوقی، باغبانی، فناوری و ... از جمله دیگر بخش های دیدنی این برنامه به شمار می فرایند.

در انتهای الوند کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی امیرحسین آذر که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 7:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 899

به "مدیرعامل خانه تئاتر در انتهای الوند دیده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل خانه تئاتر در انتهای الوند دیده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید