مهره ارزشمند انگلیس فعلاً به قطر برنمی گردد

به گزارش مجله تور مالزی، خبرنگاران - استرلینگ بازی با سنگال در مرحله یک هشتم را از دست داد ولی تیم امیدوار است که او به بازی با فرانسه برسد.

مهره ارزشمند انگلیس فعلاً به قطر برنمی گردد

به گزارش خبرنگاران، پیش از بازی انگلیس و سنگال، رحیم استرلینگ با عجله اردوی تیمش را ترک کرد و به انگلیس بازگشت. چند ساعت بعد این خبر همه جا پخش شد که سارقین به خانه استرلینگ حمله کردند و در حالیکه نامزد و بچه هاش در خانه حضور داشتند ساعت و جواهرات را به سرقت بردند.

این خبر همه اعضای تیم ملی انگلیس را ناراحت و نگران کرد. نبود استرلینگ می تواند برای انگلیسی ها دردسرساز شود، ولی او امروز صراحتا اعلام کرد تا وقتی مطمئن نشود که خانواده اش در امنیت کامل هستند به قطر برنخواهد گشت.

نامزد و بچه ها استرلینگ در قطر حضور داشتند و بعد از صعود تیم از مرحله گروهی به انگلیس برگشتند. استرلینگ بادی گارد و گشت امنیتی استخدام کرده که شبانه روز مواظب خانواده اش باشند تا جام جهانی تمام شود، ولی هنوز اعلام نکرده که چه زمانی به قطر برخواهد گشت. تیم امیدوار است که این مهره ارزشمند در بازی حساس مرحله یک چهارم نهایی مقابل فرانسه حاضر باشد.

این چهارمین بار است که سارقین به منزل بازیکنان انگلیسی حمله می کنند. پلیس هنوز پیروز به دستگیری هیچکسی نشده و اعلام کرده که تحقیقات ادامه دارد.

اعضای تیم انگلیس و خانواده هایشان به شدت نگران شدند که مبادا تا وقتی در قطر هستند دزدها به خانه آنها هم حمله کنند، و هری کین به عنوان کاپیتان، شب گذشته سعی در آرام کردن جو تیم داشت و تلاش کرد تا حواس بازیکنان را به بازی با فرانسه معطوف کند و به آنها کمک کرد تا فقط روی بازی متمرکز شوند.

انگلیس روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف فرانسه خواهد رفت.

منبع: فرارو
انتشار: 15 آذر 1401 بروزرسانی: 15 آذر 1401 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 2125

به "مهره ارزشمند انگلیس فعلاً به قطر برنمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهره ارزشمند انگلیس فعلاً به قطر برنمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید