همتی: کوشش می کنیم جمعیت هلال احمر به دور از حاشیه اداره گردد

به گزارش مجله تور مالزی، رئیس جمعیت هلال احمر، گفت: کوشش می کنیم جمعیت هلال احمر به دور از حواشی به صندلی واقعی خود برسد.

همتی: کوشش می کنیم جمعیت هلال احمر به دور از حاشیه اداره گردد

به گزارش گروه اجتماعی مجله تور مالزی، کریم همتی، روز آدینه در حاشیه برگزاری انتخابات مجامع هلال احمر، اضافه کرد: بودن در این جمع صمیمی بسیار لذت بخش است و آرزو می کنم خدای عظیم زحمات شما را قبول بفرماید و آرزوی توفیق داریم.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر با توجه به شرایط خاصی که دارد و از عظیمترین نهاد های مردمی جمهوری اسلامی است، حق دارد که از وجود جوانان پرشور بهره مند گردد.

همتی گفت: انتظار ما آمار و ارقام بیشتری است و آرزو می کنیم اعضای جمعیت هلال احمر به بیش از چند میلیون نفر برسد. جمعیت هلال احمر بیش از 559 هزار عضو داوطلب داشته که حدود 315 هزار نفر افراد واجد شرایطی هستند که آمدند تا در میان نامزد های کاندید شده، انتخاب نمایند.

وی اضافه کرد: به علت حواشی که جمعیت هلال احمر داشت این انتخابات از زمان برگزاری کمی فاصله گرفته بود، اما به همت همکاران ما به رغم بازه زمانی محدود، تمامی موضوعات تمهید شد. بیش از 1869 نفر را باید از میان شورا های اجرایی و بازرسی انتخاب کنیم.

همتی ادامه داد: در بیشتر از 170 شعبه این انتخابات انجام خواهد شد. کوشش ما این است که جمعیت هلال احمر به دور از حواشی اداره گردد و هلال احمر به صندلی واقعی خود برسد.

رئیس جمعیت هلال احمر، با بیان اینکه هر بار که در تنگنا قرار می گیریم در تمام بحران ها بعد از خدا و ائمه دست ما و چشم ما نیازمند یاری است، گفت: لباس های سرخ هلال احمر واقعا به مردن آرامش می دهد. این سازمان در مواقعی می تواند پیروز باشد که به دور از حاشیه کار کند.

همتی اضافه کرد: اگر می خواهیم اعتماد عمومی وجود داشته باشد باید به همه حق انتخاب بدهیم. هر کسی که به دنبال سود در جمعیت هلال احمر باشد ضرر خواهد نمود. امروز رقابت بین خیرین است و بین سیاسیون نیست.

رئیس جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: شرایط سیاسی کشور هر آنچه که می خواهد باشد، ما به آن ها کاری نداریم و ما فقط باید تعداد خیرین را افزایش دهیم. این چند روزه میان سایت های معاند هم تبلیغاتی در مورد تحریم این انتخابات وجود داشت، اما این نشان می دهد که این افراد هیچ شناختی از جمعیت هلال احمر ندارند.

وی گفت: ما باید بخشی از آلام و درد های مردم را کم کنیم. این افرادی که انتخاب می شوند باید از تمام انرژی خود برای حل مسائل جمعیت استفاده نمایند.

همتی اضافه کرد: همکاران اجرایی ما مجاز نیستند در هیچ مرحله ای افراد را غربال نمایند. عقل سلیم حکم می نماید مانع ورود افراد حاشیه ساز شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1017

به "همتی: کوشش می کنیم جمعیت هلال احمر به دور از حاشیه اداره گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همتی: کوشش می کنیم جمعیت هلال احمر به دور از حاشیه اداره گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید