چهار گزینه و دو فرصت انتخاب برای استقلال، یک مهاجم در اولویت است

به گزارش مجله تور مالزی، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال در جابجایی روزهای پر کاری را داشت و بازیکنان زیادی از این تیم جدا و به این تیم اضافه شدند.

چهار گزینه و دو فرصت انتخاب برای استقلال، یک مهاجم در اولویت است

آنها تا به امروز 6 بازیکن را به صورت رسمی جذب کرده اند که عبارتند از امیر حسین حسین زاده، عارف آقاسی، زیر نیک نفس، علیرضا رضایی، محمدرضا آزادی و امین قاسمی نژاد. همچنین گفته می شود جعفر سلمانی، صالح حردانی، مرتضی منصوری، رایان تفضلی، شیمبا و ابوالفضل جلالی هم بازیکنانی هستند که در سبد خرید آبی ها قرار دارند.

از 6 بازیکنی که تا به امروز به صورت رسمی جذب این تیم شده اند، محمدرضا آزادی بازیکن 21 ساله ای است که از لیگ یونان به این تیم پیوسته و سهمیه لیگ رجحان به حساب نمی آید و 5 بازیکن دیگر سهمیه لیگ رجحان این تیم در جابجایی هستند.

امیر حسین حسین زاده با اینکه از تیم سقوط کرده سایپا به استقلال پیوسته، اما به این دلیل که سایپا فصل قبل در لیگ برتر بوده، سهمیه لیگ رجحان به تعداد میرود. تکلیف آقاسی و نیک نفس هم کاملاً مشخص است و این دو هم از تیم لیگ رجحان فولاد به استقلال پیوسته اند.

همچنین امین قاسمی نژاد هم از تیم لیگ رجحان پدیده و علیرضا رضایی هم از تیم لیگ رجحان پیکان تا آبی ها با 2 بازیکن از فولاد، یک بازیکن از پدیده، یک بازیکن از سایپا و یک بازیکن پیکان 5 سهمیه لیگ رجحان خود را استفاده کرده باشند.

امیر حسین حسین زاده و علیرضا رضایی که بازیکنان جوان و 20 ساله هستند، تنها در لیست بازیکنان بزرگسال این تیم قرار نمی گیرند، اما سهمیه جابجاییی لیگ رجحان به حساب می آیند.

با این حساب آبی پوشان تنها 2 خرید دیگر در لیگ برتر می توانند انجام دهند و 4 گزینه برای این منظور دارند که شامل حردانی، منصوری، شیمبا و جلالی می شوند و باید دید آنها 2 سهمیه لیگ رجحان شان را صرف خرید کدام یک از این 4 بازیکن خواهند کرد. به نظر می رسد یکی از محتمل ترین آنها، شیمبا مهاجم برزیلی باشد که فصل قبل را در تیم فولاد توپ می زد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 شهریور 1400 بروزرسانی: 9 شهریور 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1727

به "چهار گزینه و دو فرصت انتخاب برای استقلال، یک مهاجم در اولویت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار گزینه و دو فرصت انتخاب برای استقلال، یک مهاجم در اولویت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید