کتابخانه عمومی حکیم طوس لالی میزبان دانش آموزان

به گزارش مجله تور مالزی، مسئول کتابخانه عمومی حکیم طوس شهرستان لالی از بازدید دانش آموزان این شهرستان از این کتابخانه اطلاع داد.

کتابخانه عمومی حکیم طوس لالی میزبان دانش آموزان

پروانه حاجی پور، مسئول کتابخانه حکیم طوس شهرستان لالی در مصاحبه با خبرنگار از ، گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی 200 نفر از دانش آموزان مدارس این شهرستان در قالب 4 گروه 50 نفری از این کتابخانه بازدید کردند.

وی بیان داشت: در این بازدید در خصوص بخش ها و تاریخچه کتابخانه و نحوه عضویت در آن به دانش آموزان توضیحاتی ارائه شد.

حاجی پور توضیح داد: دانش آموزان پس از آشنایی با بخش مرجع و پایگاه اصلی به بخش کودک و نوجوان هدایت شدند و با کتاب ها و نشریات آن بخش و شیوه تقسیم بندی کتاب های کودک و نوجوان و جوانان آشنا شدند.

مسئول کتابخانه عمومی حکیم طوس شهرستان لالی اذعان داشت: با توجه به اینکه سال های ابتدایی بهترین فرصت برای عادت به مطالعه است، کتابخانه حکیم طوس در طول سال میزبان بازدیدهای مختلف از مقاطع مختلف تحصیلی دانش آموزان بوده و سعی نموده در ترغیب و علاقمند کردن دانش آموزان به کتاب و کتابخوانی کوشش بیشتری را با همکاری کتابداران داشته باشد.

وی اضافه نمود: بازدید کنندگان در مسابقه نقاشی، قصه گویی، جمع خوانی شرکت کردند و در خاتمه با طرح سوالاتی از دانش آموزان به آنان جوایزی اهداء شد.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 96

به "کتابخانه عمومی حکیم طوس لالی میزبان دانش آموزان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتابخانه عمومی حکیم طوس لالی میزبان دانش آموزان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید