78 درصد دانش آموزان در شاد فعالند، ایجاد پیشخوان نظارت بر عملکرد مدارس

به گزارش مجله تور مالزی، مسؤول برنامه شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) با بیان اینکه حدود 78 درصد دانش آموزان در شاد فعال هستند، گفت: پیشخوان کنترل و نظارت بر عملکرد مدارس در سامانه شاد برای رصد فعالیت ها در اختیار استان ها قرار گرفت.

78 درصد دانش آموزان در شاد فعالند، ایجاد پیشخوان نظارت بر عملکرد مدارس

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سیدحسن الحسینی مسؤول شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) در نشست مشترک وزیر آموزش و پرورش با مدیران کل و رؤسای ادارات فناوری استان ها که به صورت ویدئو کنفرانسی و در بستر شاد برگزار گشت، اظهار کرد: سامانه bi به عنوان پیشخوان کنترل و نظارت همراه با پسورد در اختیار استان ها قرار گرفت.

وی با بیان اینکه حدود 78 درصد دانش آموزان در شاد فعال هستند، افزود: ادارات کل آموزش و پرورش استان ها می توانند از امشب فعالیت های مدارس در شبکه شاد را رصد کنند و ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها نیز به زودی به این سامانه می پیوندند.

الحسینی ادامه داد: ادارات آموزش و پرورش باید برای آموزش 22 درصد باقی مانده برنامه داشته باشند به طوری که آن ها بتوانند از آموزش offline استفاده کنند یا از بسته های آموزشی بهره مند شوند.

مسؤول برنامه شبکه آموزشی دانش آموز (شاد)، استان های قم، البرز، یزد و تهران را از جمله استان های پیشرو در استفاده از آموزش های شبکه شاد برشمرد و گفت: عملکرد ما باید به گونه ای باشد که دغدغه آموزش و پرورش برای آموزش دانش آموزان را جامعه احساس کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1205

به "78 درصد دانش آموزان در شاد فعالند، ایجاد پیشخوان نظارت بر عملکرد مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "78 درصد دانش آموزان در شاد فعالند، ایجاد پیشخوان نظارت بر عملکرد مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید