استارتاپ

3 روش برای افزایش بهره روی استارت آپ شما

به عنوان مدیر و موسس یک استارت آپ شاید از خودتان بپرسید چرا کارمندان من عملکرد خوبی ندارند؟ چرا در حد توانشان برای شرکت کار انجام نمی دهند و عملکرد شرکت افت کرده است؟ و در آخر هم اینکه، حالا چه کار باید کنم؟ در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت و 3 نکته...

20 تیر 1401

کنسرسیوم 1000 میلیاردی برای سرمایه گذاری در حوزه ICT ایجاد شد

مدیرعامل مبین وان با اعلام این خبر اظهار کرد، ما کنسرسیومی 1000 میلیارد ریالی شکل داده ایم که به این وسیله ضمن تنوع بخشی به خطوط درآمدی و سودآوری شرکت و نیز حفظ منافع سهامداران، قصد داریم تحول عظیمی را در این حوزه فن آوری ایجاد نماییم.

1 فروردین 1400

زمان عرضه اولیه تپسی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، میلاد منشی پور اضافه کرد: طبق روال عادی، پذیرش اولیه تپسی در فرابورس صورت گرفته است و در حال اجرا مراحل انتقال شرکت از سهامی خاص به سهامی عام هستیم.

2 دی 1399

چتر حمایت بیمه ای از استارتاپ ها گسترده تر می شود

طرح ملی پوشش بیمه تکمیلی تیم های استارتاپی و آزادکارها برای اعضای پردیس های نوآوری یا کارآفرینان، آغاز شد. این طرح برای توسعه چتر حمایت بیمه ای استارتاپ های ایرانی تدوین شده است.

28 مرداد 1399

پیشتازی ایران در طرح شبکه ملی اطلاعات نسبت به کشورهای پیشرفته

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، عباس آسوشه در نشست علمی شبکه ملی اطلاعات و اینترنت در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: پیش از مصوبه سال 1392 شورای عالی فضای مجازی کشور، شبکه ملی اطلاعات به عنوان کل فضای مجازی مطرح بود و به همین دلیل...

25 بهمن 1398

خلاقیت جالب استارتاپ ژاپنی؛ اختراع ربات ویژه تا کردن لباس

یک خرده فروش ژاپنی نوعی ربات هوشمند طراحی نموده است که می تواند به سرعت لباسها را تا کند. این ربات هوشمند می تواند حجم بالایی لباس را در کوتاهترین زمان تا و دسته بندی کند.

24 بهمن 1398

اقتصاد نفتی بزرگ ترین خیانت به کشور است

به گزارش خبرنگاران، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عصر دوشنبه در نشست علم و فناوری اقتصاد دانش بنیان که در دفتر استانداری خراسان رضوی برگزار شد، بابیان اینکه اقتصاد نفتی بزرگ ترین خیانت به کشور است، اظهار کرد: هیچ کشوری در حوزه دانش بنیان رشد نکرده مگر...

14 آذر 1398

تخفیف 50درصدی 5 مجموعه اقامتی زنجان در تعطیلات تابستان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان گفت: پنج مجموعه اقامتی در استان زنجان تابستان امسال به گردشگران تخفیف 50درصدی می دهند.

1 مهر 1398

اقتصاد پلت فرمی چالش سرنوشت ساز اقتصاد آینده

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: اقتصاد پلت فرمی چالش سرنوشت ساز ما در اقتصاد فضای مجازی آینده دنیاست که برای بازیگری در آن فرصت زیادی نداریم.

5 تیر 1398