احداث ورزشگاه 10 هزار نفری میناب به مناقصه گذاشته گردید

به گزارش مجله تور مالزی، جعفر متقی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به اینکه شهرستان میناب در رشته های ورزشی استعداد های بی نظیری دارد اظهار داشت: سالهاست که ورزشکاران شهرستان میناب در رده های ملی و بین المللی صاحب عناوین و افتخار می شوند، اما شرایط حمایت های مالی از آنها به خوبی پیش نرفته است.

احداث ورزشگاه 10 هزار نفری میناب به مناقصه گذاشته گردید

متقی بیان داشت: ورزشکاران مینابی برای حضور در اردوهای مسابقات نیازمند حمایت های مالی هستند تا بتوانند با کسب روحیه بیشتر شرایط خوبی را برای مدال آوری پیدا نمایند، در صورتی که این ورزشکاران حامی مالی ندارند و با دست خالی برای استان وشهرستان وکشور افتخار آفرینی می نمایند.

رئیس اداره ورزش وجوانان میناب مطرح کرد: برای ماندگاری ورزشکاران در رشته های ورزشی اسپانسرهای مالی علاوه بر حمایت از آنها می توانند در زمینه ابقاء ورزش شهرستان کمک ،وبر روی آنها سرمایه گذاری نمایند.

متقی با اشاره به اینکه در حال حاضر 13 ورزشکار ملی داریم خاطرنشان کرد: از میان این ورزشکاران 10 نفر آقا وسه نفر خانم هستند که در رده ها و رشته های ورزشی خود عناوین خوبی کسب نموده اند.

رئیس اداره ورزش وجوانان میناب توضیح داد: ما از لحاظ آماری بعد از شهرستان بندرعباس پرافتخارترین شهرستان هرمزگان از لحاظ کسب مقام هستیم در صورتی که برخی از تیم ها و ورزشکاران شهرستان با نام هرمزگان در مسابقات حاضر می شوند ودر دیگر شهرستانهای استان در این رشته ورزشی ورزشکار ملی ندارد.

وی در خصوص توسعه ورزش شهرستان ونگاه واهمیت به ورزشکاران روستایی خاطرنشان کرد: ما به دنبال توسعه ورزش هستیم ودر این راه با احداث خانه ورزش روستایی توانسته ایم اقدامات خوبی صورت گیرد وتا کنون بیش از 14 خانه ورزش ساخته و یا در حال ساخت است.

متقی با اشاره به نبود اعتبار برای ساخت ورزشگاه 10 هزار نفری میناب که بیش از 8 سال از آن میگذرد بیان داشت: با پیگیری های همه مسئولان شهرستانی و استانی اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 700 میلیون تومان برای عملیات اجرایی این ورزشگاه درنظرگرفته گردیده است.

رئیس اداره ورزش وجوانان میناب خاطرنشان کرد: این ورزشگاه در مرحله مناقصه گذاشتن واقع شده است که برای اجرای این کار ودر فاز اول آن چمن ورزشگاه، روشنائی، حصارکشی، رختکن در برنامه دیده گردیده است.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 28 مرداد 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 8

به "احداث ورزشگاه 10 هزار نفری میناب به مناقصه گذاشته گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث ورزشگاه 10 هزار نفری میناب به مناقصه گذاشته گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید