انتشار کتاب مقالات پنجمین همایش بین المللی شمس و مولانا

به گزارش مجله تور مالزی، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، کتاب مجموعه مقالات پنجمین همایش بین المللی شمس و مولانا حاوی مقالات و سخنرانی های علمی پنجمین همایش بین المللی شمس و مولاناست که در هفتم و هشتم مهر ماه سال 1398 در شهرستان خوی ـ دارالقرار شمس تبریزی برگزار گردید.

انتشار کتاب مقالات پنجمین همایش بین المللی شمس و مولانا

در این همایش 16 نفر از اساتید و پژوهشگران برجسته داخلی و خارجی سخنرانی ارائه کردند و تعداد 1 مقاله برای ارائه و 45 مقاله برای چاپ توسط هیئت علمی انتخاب شده بود که مجموعه آن ها در 3 جلد الکترونیکی تدوین و گردآوری شد.

این کتاب با همکاری انتشارات شعر سپید آماده انتشار شده است و خانم ها مریم شهامتی و فاطمه رحیم لو کار ویراستاری آن را عهده دار بودند و طراحی روی جلد این کتاب توسط صابر عباسی اقدم و صفحه آرایی آن را فاطمه رحیم لو انجام داده است.

کتاب مجموعه مقالات و سخنرانی پنجمین همایش بین المللی شمس و مولانا در 781 صفحه و به شماره شابک 9-027-615-622-978 و شماره کتاب شناسی ملی 7371397 ثبت شده است.

یادآوری می گردد، پنجمین همایش بین المللی شمس و مولانا توسط تولیت شمس تبریزی و با همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و با دبیری علمی مریم عاملی رضایی در شهرستان خوی برگزار گردید. و افسرالملوک ملکی از پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و آقایان امیر هنرور، دکتر سیدحسین حسن زاده و مرتضی برین از گروه های تحقیق و پژوهش و امور بین المللی تولیت شمس تبریزی نیز در تدوین و آماده سازی این کتاب همکاری صمیمانه ای داشتند.

علاقه مندان می تواند نسخه الکترونیک این کتاب را از سایت تولیت شمس تبریزی به نشانی http://shamstabrizi.ir و در قسمت مقالات دریافت نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1646

به "انتشار کتاب مقالات پنجمین همایش بین المللی شمس و مولانا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار کتاب مقالات پنجمین همایش بین المللی شمس و مولانا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید