تندیس جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری به همراه اول رسید

به گزارش مجله تور مالزی، همراه اول در هشتمین دوره ارزیابی جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران، تندیس این جایزه را از آن خود کرد.

تندیس جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری به همراه اول رسید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران و براساس گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اختتامیه هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران با حضور معاون علمی ، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و رییس صندوق نوآوری و شکوفایی روز گذشته شنبه 16 تیر 1403 در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار گردید.

جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران با هدف ارائه یک مدل بلوغ برای ارتقاء قابلیت های فناوری و نوآوری در سازمان ها طراحی شده است.

سازمان ها براساس این مدل می توانند با شناخت چالش های خود در هر مرحله، گام هایی به سوی رقابت پذیری پایدار بردارند؛ به عبارتی این مدل در راستای ارزیابی عناصر نظام ملی نوآوری و طراحی زیست بوم مناسب برای توسعه فناوری و نوآوری در کشور طراحی شده است.

تا به امروز هفت دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری در کشور برگزار گردیده است که طی این هفت دوره، بالغ بر 300 سازمان در کشور بر اساس این مدل، ارزیابی شده اند.

همراه اول در این دوره از جایزه که بزرگترین شرکت های ایران نیز حضور داشتند، در سطح تندیس ارزیابی شد و توانست پس از ارائه دستاوردهای خود در زمینه فناوری و نوآوری سطح تندیس این جایزه را کسب کند.

وحید شاه منصوری، رییس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول به نمایندگی از مدیرعامل اپراتور اول تلفن همراه کشور این جایزه را دریافت و پس از آن به تشریح فعالیت های نوآوری همراه اول پرداخت.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 تیر 1403 بروزرسانی: 17 تیر 1403 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 2266

به "تندیس جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری به همراه اول رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تندیس جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری به همراه اول رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید