شرح آموزش و پرورش درباره پرداخت حقوق ها: خطای نرم افزار بود!

به گزارش مجله تور مالزی، وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت که اشکال در پرداخت حقوق اسفندماه به علت خطای نرم افزاری بوده و مابه التفاوت حقوق های واریزی پرداخت خواهد شد.

شرح آموزش و پرورش درباره پرداخت حقوق ها: خطای نرم افزار بود!

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: با عرض پوزش از همکاران محترم با توجه به خطای نرم افزاری متاسفانه پرداخت حقوق اسفندماه با کسوراتی همراه بوده که با همکاری و همگرایی خوب ارکان دولت اعم از سازمان برنامه و بودجه و خزانه داری کل کشور، در پی جبران آن و پرداخت مابه التفاوت، در ساعات آینده هستیم.

این مرکز خاطرنشان کرد: در پی اعمال کسورات بیش از حد مقرری ماه های گذشته در فیش حقوقی اسفند ماه، آموزش و پرورش، سازمان برنامه و بودجه و خزانه داری کل کشور، در پی جبران آن و پرداخت حقوق کسر شده در ساعات آینده هستند. ضمن پوزش مجدد از همکاران عزیز مطمئنیم با صبر معلمانه خود، ما را همراهی خواهند کرد.

در سرانجام این اطلاعیه بعلاوه اعلام شد که جلسه ای در مورد اعمال رتبه های استحقاقی در اولین روزهای کاری سال نو به ریاست معاون اول رئیس جمهور و همکاران سازمان برنامه و بودجه برای برطرف اختلاف محاسباتی برگزار و نتیجه اعلام خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 اسفند 1401 بروزرسانی: 29 اسفند 1401 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 2175

به "شرح آموزش و پرورش درباره پرداخت حقوق ها: خطای نرم افزار بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح آموزش و پرورش درباره پرداخت حقوق ها: خطای نرم افزار بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید