ثبت نام ایران خودرو تا ساعت 13 امروز تمدید شد، قرعه کشی ساعت 17

به گزارش مجله تور مالزی، با توجه به تاخیر در ارسال اطلاعات حساب وکالتی مشتریان از طریق برخی از بانک ها، گروه صنعتی ایران خودرو زمان تعیین برندگان طرح فروش فوق العاده را از ساعت 11 به ساعت 17 امروز 21 اسفندماه موکول و مهلت نام نویسی را تا ساعت 13 تمدید کرد.

ثبت نام ایران خودرو تا ساعت 13 امروز تمدید شد، قرعه کشی ساعت 17

به گزارش تسنیم، با توجه به تاخیر در ارسال افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی متقاضیان شرکت در طرح فروش فوق العاده برخی از متقاضیان از طریق بانک های عامل و یا ارسال اطلاعات ناقص، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور ایجاد شرایط برابر برای تمامی متقاضیان، زمان معین برندگان در این طرح را به ساعت 17 امروز 21 اسفندماه موکول کرد تا مشتریانی که در روز گذشته نسبت به افتتاح و یا تکمیل موجودی حساب وکالتی اقدام کرده اند، فرصت کافی برای ثبت نام داشته باشند.

این گزارش در عین حال می افزاید، زمان افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی تمدید نشده و صرفا متقاضیانی که تا ساعت 14 روز شنبه 20 اسفندماه به افتتاح حساب اقدام کرده اند، امکان نام نویسی خواهند داشت.

براساس این گزارش، مراسم معین برندگان به صورت مستقیم از طریق پایگاه اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco-ir به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

گفتنی است، تا به امروز نزدیک به دو میلیون نفر نسبت به نام نویسی اقدام کرده اند و سایر متقاضیان نیز تا ساعت 13 امروز مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام اولیه در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 21 اسفند 1401 بروزرسانی: 21 اسفند 1401 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 2172

به "ثبت نام ایران خودرو تا ساعت 13 امروز تمدید شد، قرعه کشی ساعت 17" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام ایران خودرو تا ساعت 13 امروز تمدید شد، قرعه کشی ساعت 17"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید