خوزستان مقصد نخستین سفر استانی رئیسی در سال 1402

به گزارش مجله تور مالزی، معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه کوشش می کنیم هر ماه یک سفر استانی برگزار کنیم، شرح داد: در کنار سفرهای استانی سفرهای پروژه ای، کاری و منطقه ها محروم هم وجود دارد که در قالب سفرهای استانی تعریف نمی گردد.

خوزستان مقصد نخستین سفر استانی رئیسی در سال 1402

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: نخستین سفر استانی رئیس جمهور در سال نو به استان خوزستان و پس از ماه رمضان خواهد بود و علت این انتخاب هم پروژه های مهم در دستور در کار در این استان است.

محسن منصوری که برای پیگیری مطالبات مردم روز یکشنبه در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حضور یافته بود، به خبرنگاران ایرنا و صدا و سیما درباره برنامه سفرهای استانی رئیس جمهور در سال نو شرح داد: سفرهای استانی رئیس جمهور از برنامه های مهم و پرافتخار دولت است که راه میانبر ارتباط با مردم بوده و گره های بزرگی از زندگی آنها در این سفرها باز شده است که سال جاری هم با تأکید رئیس جمهور ادامه خواهد داشت.

منصوری ادامه داد: نخستین سفر رئیس جمهور در سال نو به استان خوزستان و پس از ماه رمضان خواهد بود و علت این انتخاب هم پروژه های مهم در دستور در کار در این استان است.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه کوشش می کنیم هر ماه یک سفر استانی برگزار کنیم، شرح داد: در کنار سفرهای استانی سفرهای پروژه ای، کاری و منطقه ها محروم هم وجود دارد که در قالب سفرهای استانی تعریف نمی گردد.

منصوری درباره ملاقات رئیس جمهور با مدیران اجرایی سراسر کشور گفت: تأکید رئیس جمهور بر این بود که در ابتدای سال همه مدیران با جدیت بر روی مسائل متمرکز شوند و رویکرد اصلی دولت هم تحقق شعار سال خواهد بود.

وی ادامه داد: بر اساس دستور رئیس جمهور همه مدیران اجرایی کشور به صورت حضوری و وبیناری دور هم جمع می شوند تا سیاست ها، تدابیر اصلی، راهبردهای مهم، اولویت ها و برنامه های دولت برای مهار تورم و رشد فراوری از سوی رئیس جمهور و معاون اول تبیین و تشریح گردد و جلسه فردا، جلسه ای کاملا کاری و اجرایی است برای تحقق فرمان سال و اولویت بندی برنامه ها و برنامه ریزی جدی برای شروع پرقدرت فرایند کاری دستگاه های اجرایی.

معاون اجرایی رئیس جمهور درباره نحوه حل مسائل مطرح شده در جلسه گفت: به علت اهمیت مرکز برای دولت، جلسات کاری معاونت در سال نو از مرکز ارتباطات مردمی شروع شد.

وی اضافه کرد: دولت سیزدهم به دولت مردم معروف است و رسیدگی مستقیم و ویژه و چهره به چهره اعتقاد دارد و پیشانی خدمت رسانی به مردم همین مرکز ارتباطات است که مواجهه مستقیم با مردم دارد.

منصوری با بیان اینکه مسائل مطرح شده در این نشست متفاوت بود، گفت: بخشی از آنها معمولا به دستگاه های مختلف مربوط می شد که ارجاع داده شد و بخشی که به مستقیما به حوزه معاونت اجرایی مربوط می شد مانند پروژه های عمرانی، مصوبات سفرهای استانی و مسائلی مرتبط به نهاد ریاست جمهوری تک به تک آنالیز و دستورات لازم داده شد و مرکز هم برای همه این تماس ها پرونده پیگیری دارد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 فروردین 1402 بروزرسانی: 6 فروردین 1402 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 2177

به "خوزستان مقصد نخستین سفر استانی رئیسی در سال 1402" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان مقصد نخستین سفر استانی رئیسی در سال 1402"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید