ملاقات روسای فدراسیون های بیس بال پاکستان و هند با سعیدی

به گزارش مجله تور مالزی، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این نشست دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی و عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، فرید فتاحیان مدیر بین الملل کمیته، سید فاخر علیشاه رییس فدراسیون بیس بال پاکستان و عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون آسیا، کاریشنا گاراما مورتی رییس فدراسیون بیس بال هند، هاریش کومار دبیر این فدراسیون و سید عمید کاظمی مسئول امور فرهنگی فدراسیون پاکستان، حلیم شرعی دبیر فدراسیون انجمن های ورزشی، هومن منصوریان رئیس انجمن بیس بال و سافت بال حضور داشتند.

ملاقات روسای فدراسیون های بیس بال پاکستان و هند با سعیدی

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور ارزان هند ما را تجربه کنید.

در ابتدای نشست دکتر سعیدی به میهمانان خوش آمد گفت و علیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی ضمن تشکر از کیکاوس سعیدی برای این ملاقات گزارش کاملی از حضور میهمانان که از یکشنبه در ایران حضور دارند، ارائه کرد و گفت: در ملاقات با مسئولان بیسبال آسیا بدنبال کسب میزبانی مسابقات غرب آسیا هستیم که رایزنی های خوبی دراین خصوص انجام شد.

همچنین درباره تاسیس آموزشگاه بیسبال، تبادل مربی، برگزاری مسابقات محبت آمیز به نتایج خوبی رسیدیم که امیدوارم با حمایت کمیته بتوانیم میزبانی غرب آسیا را برای بیسبال کسب کنیم.

در ادامه سید فاخر علیشاه رییس فدراسیون بیس بال پاکستان و عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون آسیا ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این نشست گفت: اعطای میزبانی مسابقات غرب آسیا به ایران پیش زمینه ای برای حضور بیسبال ایران در المپیک های آینده خواهد بود چرا که در آخرین مسابقات آسیایی بیسبالی که برگزار گردید و 12 کشور مجوز حضور داشتند ایران لب مرز ورود به این رقابتها بود و که صندلی خوبی محسوب می گردد.

وی ادامه داد: به عنوان یک عضو آسیایی این رشته و از طرف کشور همسایه روی حمایت هرچه بیشتر کمیته ملی المپیک ایران حساب می کنم، چراکه در مسابقات غرب آسیا هرچه کشورهای بیشتری شرکت نمایند به نفع ایران است من به شخصه امیدوارم ایران جزو سه کشور برتر این رقابت ها گردد و به مسابقات کاپ آسیا راه یابد.

عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون بیسبال آسیا اضافه نمود: میزبانی ایران در مسابقات بیسبال غرب آسیا باعث می گردد که شما بعنوان دبیرکل کمیته ملی المپیک ایران و علیپور رئیس فدراسیون در مراسم افتتاحیه و اختتامیه حضور داشته باشند و این نشان دهنده اهمیت و صندلی خوب بیسبال ایران است.

در ادامه کاریشنا گاراما مورتی رییس فدراسیون بیس بال هند ضمن ابلاغ سلام وزیر ورزش هند به دبیرکل کمیته ملی المپیک ایران گفت: از حضورم در این نشست بسیار خوشحالم و 99 درصد میزبانی مسابقات غرب آسیا به ایران می رسد و هند نیز حمایت کامل از این امر خواهد داشت البته به یاری، حمایت و مشاوره کمیته ملی المپیک ایران هم امیدواریم.

سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک ضمن خوشامدگویی و معرفی حضار گزارشی از تاریخچه بیسبال در ایران ارائه و اظهار کرد: ارزیابی خوب شما از بیسبال ایران باعث خوشحالی است و حضور شما را برای توسعه و رشد این رشته بسیار مغتنم می دانیم.

وی ادامه داد: نگاه و رویکرد هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک و در راس آن دکتر صالحی امیری به رشته های المپیکی حمایت حداکثری و پشتیبانی کامل است.

سعیدی ضمن ابراز خرسندی از اعطای میزبانی مسابقات غرب آسیا به ایران اضافه نمود: به طور قطع کمیته ملی المپیک حمایت های لازم را برای میزبانی ایران خواهد نمود چراکه این رویداد بهترین فرصت برای رشد و توسعه این رشته در ایران است.

وی تاکید نمود: با وجود کوشش های بسیار حس می کنم برای فراگیری بیشتر و عمومیت پیدا کردن بیسبال در ایران احتیاج به کوشش بیشتری است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در سرانجام گفت: شیوع ویروس کرونا شرایط خاص و مسائل بسیاری برای ورزش در دنیا ایجاد کرد اما ورزش ایران در این دوران تعطیل نشده است و کوشش می کنیم تا کاروان مقتدری را به المپیک 2020 توکیو اعزام کنیم و امیدوارم روزی برسد تا در رشته بیسبال هم به المپیک اعزام داشته باشیم.

در سرانجام این نشست مسئولان آسیایی بیسبال از موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک بازدید کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 1362

به "ملاقات روسای فدراسیون های بیس بال پاکستان و هند با سعیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات روسای فدراسیون های بیس بال پاکستان و هند با سعیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید