سقف قرارداد استقلالی ها معین شد: 2 میلیارد تومان ناقابل!

به گزارش مجله تور مالزی، کاملاً بدیهی است که باید از هم اکنون سیاست گذاری های نقل و انتقالاتی را به طور شفاف تدوین کرد و از حریفان عقب نیفتاد در غیر این صورت همه چیز به سود رقبا تغییر خواهد نمود. تدارکات برای فصل بعد از مدت ها قبل در باشگاه استقلال شروع شده و حالا کم کم وارد مراحل حساس خود شده است. طبق برنامه از قبل تدوین شده بازیکنان به صورت محرمانه و چراغ خاموش در ساختمان باشگاه حاضر می شوند تا اقدامات لازم جهت تمدید قرارداد صورت بگیرد البته کاملاً بدیهی است فقط با نفراتی مذاکره خواهد شد که فرهاد مجیدی تمایل برای تمدید قراردادهایشان داشته باشد.

سقف قرارداد استقلالی ها معین شد: 2 میلیارد تومان ناقابل!

جهت دریافت خدمات اجرای طراحی و اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

طبقه بندی بازیکنان

شکل کار در استقلال بر این پایه راسخ شده که به موازات مذاکره با چهره های شاخص تیم های دیگر، مصاحبه با مهره های کلیدی کنونی استقلال برای تمدید قرارداد نیز جلو برود. قرار است بازیکنان فعلی طبقه بندی شده و عملاً در سه دسته قرار بگیرند؛ دسته هایی که رقم قرارداد مد نظر باشگاه برای تمدید آن ها کاملاً متفاوت خواهد بود. اقدامی که در فوتبال روز دنیا مرسوم است و در فوتبال خودمان نیز به نوعی چند سالی است که انجام می گردد. مهره های فوق العاده تأثیرگذار و ملی پوش در دسته اول قرار می گیرند، نفراتی که تعدادشان قاعدتاً کمتر از دو گروه دیگر است. بخش اعظمی از بازیکنان استقلال نیز در دسته دوم طبقه بندی می شوند که میزان دریافتی آن ها کمتر از گروه اول خواهد بود. دسته سومی هم وجود دارد که شامل بازیکنان جوان و کم تجربه می گردد. البته به احتمال زیاد نفرات تیم های پایه استقلال در این طبقه بندی ها قرار نخواهند داشت.

تصمیم گیری با نظر سرمربی

مواردی که برشمردیم و سایر سیاست های نقل و انتقالاتی استقلال به هیچ عنوان دخالت در کار فرهاد مجیدی تلقی نشده و تمام عوامل اجرایی باشگاه تأکید دارند پیرامون جذب نفرات جدید، تمدید قرارداد بازیکنان کنونی و خداحافظی کردن با برخی مهره ها، سرمربی تیم به عنوان مرد شماره یک امور فنی حرف نهایی را خواهد زد و کسی بدون هماهنگی با او کاری خارج از برنامه انجام نخواهد داد. چند روز قبل نیز احمد سعادتمند صراحتاً اعلام نمود منتظر ارائه فهرست از طرف فرهاد مجیدی است تا فعالیت های نقل و انتقالاتی را به صورت جدی تری شروع کند.

سقف قرارداد

اما مهم ترین نکته ای که در رابطه با قرارداد های فصل آینده استقلال به گوش می رسد، معین سقف برای پرداخت به بازیکنان است. با توجه به شرایط اقتصادی و احتمال کاهش درآمد ها به واسطه شیوع ویروس کرونا، کاملاً بدیهی است که تمام تیم های لیگ فزونی (یا حداقل اغلب آنها) در رابطه با امور اقتصادی دست به عصا راه بروند. از قرار معلوم، استقلال می خواهد شرایط را به گونه ای جلو ببرد که برای فصل آینده سقف پرداختی هایش به بازیکنان حداکثر 2 میلیارد تومان باشد. قاعده ای که البته با توجه به سوابق لیگ برتر احتمال رعایت شدن آن اصلاً زیاد نیست و می توان تصور کرد که حداقل چند نفر از این قاعده بنابر دلایل مختلفی مستثنی شوند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysiatoursnet.ir شناسه مطلب: 910

به "سقف قرارداد استقلالی ها معین شد: 2 میلیارد تومان ناقابل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقف قرارداد استقلالی ها معین شد: 2 میلیارد تومان ناقابل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید